astra G Uzaktan Kumanda

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım 2004 astra G comfort.

Uzaktan kumanda çalışmıyordu, pilin - ucunun lehimi kopmuştu lehim yaotık. ancak şuanda sekronize edemiyorum. kontak açıkken açma kapama tuşuna basıyorum hiç bir hareket yok. arkadaşda njoy var onun kumandasını benim anahtara taktım ondada sekronize olmadı. sorun ne olabilir, acaba kumandanın karşılığında (kapı içindeki alıcısında) sorun olabilirmi.

Acil yardımınıza ihtiyacım var.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta cihazla kodlama yapmaya çalıştı, olmadı. siğortası falanda sağlam. ne olabilir arkadaşlar.

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhalde benden başka bu sıkıntıyı yaşayan yok. Sizlerin adına sevindim. Bi forumda kutup başlarını söküp deneyin diyor, yarın bi deneyecem.

multispace

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisi olan arkadaşlar olsa emin olun yazıp yardımcı olurlar.. en azından siz sorunu çözerseniz paylaşın ki sonrasında başına gelen olursa rehber olur.

gecmiş olsun..

mustafa57

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgisi olan arkadaşlar olsa emin olun yazıp yardımcı olurlar.. en azından siz sorunu çözerseniz paylaşın ki sonrasında başına gelen olursa rehber olur.

gecmiş olsun..

sorunu bi çözebilsem illaki paylaşırım. Tek sıkıntım arabayı satacam sırf bu yüzden satılığa çıkartamıyorum. alana sorunsuz vermek istiyorum.