Astra G Uzaktan Kumanda Sürekli Unutuyor

A_Asturk

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, aracımın kilidini uzaktan kumanda ile açamıyorum. Yarım kontak yapıp anahtarı tanıtıyorum çalışıyor, fakat arabayı tekrar çalıştırdığımda arabadan indiğimde anahtarı unuttuğu için kapıyı kilitleyemiyorum. Bu neden oluyor? Anahtarı açıp pilini kontrol ettim pil sağlam.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Pili kontrol etmenizden kasıt nedir ? Voltaj kontrolümü yaptınız ? Bu durum gördüğüm kadarıyla enerji problemi gibi duruyor.

A_Asturk

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Pili kontrol etmenizden kasıt nedir ? Voltaj kontrolümü yaptınız ? Bu durum gördüğüm kadarıyla enerji problemi gibi duruyor.
Voltaj değerini ölçüm 3.07v çıktı. Yine de güvenemedim kumandada ki pili yeniledim. Fakat olmuyor anahtarı kontağa takıp çalıştırınca anahtarı çıkarop geri inince kapılar kilitlenmiyor. Bunun için anahtarı kontağa takıp tekrar tanıtmam gerekiyor. Bu neden olur?

BassBoost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullandığınız pil güvenilir bir marka mı ? Sıfır kutusundan çıkarıp,3.2v civarı voltaj verdiği halde takıldığı cihazları çalıştıramayan piller mevcut piyasada,elimde bu pillerden var ve tartıyı bile çalıştıramıyor.

maximusti

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
pilin takıldığı yuvanın lehimleri kopabiliyor, benim aracımda da olmuştu, kumandanın ışığı yanıyor fakat araç süreklü unutuyordu.
pil ayaklarının lehimlerini tazeledim, problem ortadan kalktı.