Astra G stepne değiştirme

selcuk950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar...2002 model Opel Astram var.Simit tüp takılı ve bu yüzden bagajım çok küçülüyor.
Daha küçük boyutta stepne satın alıp kullanabilir miyim??
İnternetten araştıracağım ama hangi boy benim arabama (ve bagajıma) en uygun olur bilemedim.
Tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirler mi?
Teşekkürler...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
ben stepne yerine lastik tamir kiti ve kompresör taşıyorum hem daha hafif hem bagajda yer işgal etmiyor. tavsiye ederim. aracın lastiği yarılmadıkca bi problem olmaz

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Selçuk bu mini yedek lastik alacağın zaman ilgili firma ile görüşmen gerek internet üzerinden alıyor isen zaten adamlar yollamadan önce seni arayı senden gerekli bilgileri alıyor ve sonrasında yolluyor. Bende de aynı durum var. Bende tamir kiti aldım ayrıca çakmaklık ile çalışan birde pompa var. Şu ana kadar yolla kalmadım ama tabi bu ürünler lastik yarılması durumunda hiç bir işe yaramayacak. Bunu da dikkate almak gerek. Ne olur şehir içi değil de şehirler arası yolda yedek lastiğini en fazla yanına alırsın o kadar. ;)

selcuk950

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün internet üzerinden onlarada danıştım.dönmediler henüz.spreylerden var.şehir içi bagajla işim olmuyor zaten.yolculuğa çıktığımda sıkıntı oluyor.onun için alacağım gibi...boyutlarını bi öğreniyim. beni 50-60 km'ye en yakın yere götürürse alacağım...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Selçuk aslında lastikler ha deyince anında parçalanacak malzemeler değil. Parçalanması için illa sert bir cisim yada yanağın sürtünmesi yada ne bilim işte çok sert bir şekilde çukura düşmek gerek. Bunlarda çok zor bir olasılık bana göre. 2001 yılından bu yana değişik şehirlerde çok km yaptım bu zamana kadar daha bir lastik yardırmadım. Lastiğin ömrü bitti ise dişine kuşuna bakmadan değiştiririm kafam da rahat eder kendim de. O kadar dert etme neticede tamir kiti varmış.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Selçuk bu mini yedek lastik alacağın zaman ilgili firma ile görüşmen gerek internet üzerinden alıyor isen zaten adamlar yollamadan önce seni arayı senden gerekli bilgileri alıyor ve sonrasında yolluyor. Bende de aynı durum var. Bende tamir kiti aldım ayrıca çakmaklık ile çalışan birde pompa var. Şu ana kadar yolla kalmadım ama tabi bu ürünler lastik yarılması durumunda hiç bir işe yaramayacak. Bunu da dikkate almak gerek. Ne olur şehir içi değil de şehirler arası yolda yedek lastiğini en fazla yanına alırsın o kadar. ;)
aynen oyle abi katılıyorum sana ikimizin sistemde aynıymış zaten.:)

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Allah vermesin zaten araç şehirler arası yolda lastik yarar ise artık sonumuz hak getire...