astra g sis farı montajı ve sis farı anahtarını aktif hale getirme

Yasin Genç

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamponu sokmedende takabiliyorsunuz bılgınıze biraz sadecesol farı takarke kornanın bırını sokup farı takıyorsunuz aha sonra kornayı monte edıyorsunuz.
kesme işleminide matkaba demir delme ucu takın onunla yontuyorsunuz zorlanma olmadan.

korayce59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu yaz türkiyeye izine gelince depo marka sis lambasi aldim.daha sonra sanyide bir elektrikcide tamponu söktük cok basit camurluk iclerinde ön altta ve panjurun geldigi kisimdaki vidalari söküp cekerek gectigi yerden tamponu disari aldik. zaten icten sislerin takilacagi yer belli .izin üzerini dikkatlice falcatayla kestik.vida yerleri belli sislerin ayaklarin gelecegi yerleri oturtup vidaladik.sonra elektrik tesisati cekildi.gerci sokete varinca tetsisat kendinden var ama ben arka sisle bagimsiz calismasini istedim cünkü almanyada sis harici yakmak yasak.ama arka sis yanmadiktan sonra normaldede yakabiliyorum.anahtarin üzerindeki bosluga yani arka sisi yakan butonun yanindaki kapaga anahtar uydurduk.son olarak sis yükseklikligini ayarladik islem tamamlandi.simdi ebay den orijinal iki sis butonlu anahtar alip degistirmeyi planliyorum

zihni444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba bende sigorta panelini söküp baktım aracıma sisi takmak için 12 nolu sigortanın sigorta takma ayaklrı nın olmadığını gördüm boşta yani sigorta girecek fişler yok .yalnız sağ sol çamurluk önünde fişleri var boşta birde 5 nolu boştaki rolenin öndeki iki ayağında fiş yeri var iki bacak boşta kalıyor nasıl takabilirim aracim 2000 astra g

Son düzenleme:

zihni444

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sis lambası aldım orjinal şimdi benim tamponda mavi soketler var sisin yerlerinde sağ ve solda ön sis rolesi boşta baktığımda rolenin 85ve86 nolu bacaklarında fiş var 30 ve 87 boş fiş yok ön sis düğmeside boş 12 nolu önsis sigortasının yerlerinde de fiş yok bu öndeki sis kablolarının ucu nereye geliyor bilen varmı acaba