astra g silkeleme ama forumdakilerden farklı bi durum...

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sorun çözüldü egr değişti. 220 tl. iptal edecek oldum usta aracı kullanacaksan masraf et iptal etme daha iyi olur dedi. bende değiştirdim. işin tuhaf yanı önceki egr tam çalışmamasına ragmen hata falan da vermiyordu ama içinden baya yoğun kurum çıktı. sanırım benzinle temizlesem yine işe yarar.

D

dimenor55

Bilgi Girilmemiş
silkeleme ve gaz yememe

Benzer şikayetler benim arabamda da vardı. Sıralı sistem brc markalıydı. Uzun süre yaptı. Servise bıraktım bulamadılar... (ya da ilgilenmediler bilemiyorum) Araç muayenisinden önce aracımı tekrar servise götürdüm ve Tech-2 cihazında bobin arızası gösterdi. Değiştirdim ve aynı zamanda egr valfi temizliği ve gaz kelebek temizliği yaptırdım. Bütün problemler bitti... Tech-2 cihazı olan bir yerde servise gitmeden önce bir arıza tespiti yaptırmanı tavsiye ederim...

kemal erim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim sorun çözüldü egr değişti. 220 tl. iptal edecek oldum usta aracı kullanacaksan masraf et iptal etme daha iyi olur dedi. bende değiştirdim. işin tuhaf yanı önceki egr tam çalışmamasına ragmen hata falan da vermiyordu ama içinden baya yoğun kurum çıktı. sanırım benzinle temizlesem yine işe yarar.

İlker hangi serviste sorunun çözüldü..

astracd_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
serviste değil bergama sanayide mehmet usta var. opel vw bmw mercedes türü araçlara bakıyo özel servis. o ilk baktığında egr arızası demişti zaten. delphi marka egr ile değiştirdi...