Astra G Sahipleri Buraya

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi gaz ayarına gttim biLgisayara bağLadıLar bi sorun grönmüyo normaL ayarLarı dedi bakıma sok gaz keLebeği mi boğazı mı o tarz bişeyi temizLet dedi bide subap ayarLarına baktır dedi onLarı yaptırdıktan sonra bidaha gidicem bakaLım ayara

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
abi gaz ayarına gttim biLgisayara bağLadıLar bi sorun grönmüyo normaL ayarLarı dedi bakıma sok gaz keLebeği mi boğazı mı o tarz bişeyi temizLet dedi bide subap ayarLarına baktır dedi onLarı yaptırdıktan sonra bidaha gidicem bakaLım ayara
subabı zaten kendıkendıne ayarlıyor araba elektronık bagazı temızlemeyı tarıf ederım ama senın arbada deposunda sorun var samandırada ya erken bıttı gosterıyor yanıltıyor sızı yada senın araba bakımsız 280 ykr bana fazla geldı yakması stok araba:rolleyes:

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama abi şamandrada sorun var diyeLim 74 LiraLık gaz aLdım 31 Litre faLan yapar yani 260 km de 31 Litre yakmış he depo doLmadan attı desek depo tam doLmadı e daha çok yaktı o zaman, bakım işi de eski sahibib bakıma girmesi Lazım artık dedi ama 15 ini bekLcez artık yağına fLtreLerine o boğazı da söyLcem bide onLara anLtym bakaLım ne dicekLer

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bursaya yolun duserse gelırsen haberım olsun bakarız neyıvar neyı yok

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
280 krs bana mantıklı gelmıyor bujıler yag fılıtresı emme manıfoldu temızlıgı bogaz kelebegı temızlıgı egr temızlıgı yapılıp bakmak lazım yınede gaz da problem var cok acık ayarı yada lpg kontrol etmek lazım

kasırqa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bujiLer, hava fiLtresi, poLen fiLtresi, benzin fiLtresi değişti. keLebek boğazı temizLendi topLam 180 Lira. Gaz ayarı da yaptrdım bde şimdi bakıcaz bakaLım yakıta

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bujiLer, hava fiLtresi, poLen fiLtresi, benzin fiLtresi değişti. keLebek boğazı temizLendi topLam 180 Lira. Gaz ayarı da yaptrdım bde şimdi bakıcaz bakaLım yakıta
50 tl bujı
hava fılıtresı 10 tl
polen 10 tl
benzın 10 tl
kelebek bogaz sokulup temızleme tınerlı suya yatırma 20 tl
gaz ayarı yapma 10 tl
25tl de bujı ıle fılıtre takma parası olsun
toplam 135 ?
cok ıscılık parası almış yazık ya