Astra G Sahipleri Buraya

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra g ci arkadaşlar kronik kapı gıcırtısına nasıl çözüm buluyorsunuz. bi gidiyo bi kaç hafta yok sonra bi geliyor deli edecek. soğumak istemiyorum aracımdan. bagajdan da geliyor ama hadi o bi nebze tamam. hareketli kısmını biliyoruz. kapı gıcırtısı için ne yapabiliriz. aradım ama bişi bulamadım. :(

bagajdan geln sesı bagaj ayaklarını kaldırarak coze bılırsın bu seferde bagj sert kapanır bıraz en ıyısı fıtılı degıstırmek dıye dusunuyorum...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Astra g ci arkadaşlar kronik kapı gıcırtısına nasıl çözüm buluyorsunuz. bi gidiyo bi kaç hafta yok sonra bi geliyor deli edecek. soğumak istemiyorum aracımdan. bagajdan da geliyor ama hadi o bi nebze tamam. hareketli kısmını biliyoruz. kapı gıcırtısı için ne yapabiliriz. aradım ama bişi bulamadım. :(
kapı fıtılını degıscen zamanla fıtıl erıyor basık kalıyor surtunme sesı gelıyor ıstersen dene yglayıcı sprey vur beze sur fıtıle 1 ay ses kesılır ama ondan sonra gene devam banada lazım 5 kapınınkı 4 kapıya 135 tl fıyat aldım arkadasım gel verıyım dedı durumu duzeltıyım halletcem
bagajdan gelen sesı pandızotun sıze bagaj kısmından bakan tarafında sagında solun ortada plastık var bagaj kapagını sıkıtırmak amacıyla duruyor oynamasın onuın arası boşluk onun arasını doldurun plastık yumuşak get parcası gıbı bırsey koyun keser bıde pandızotun gecen delıklerı var koltugun yakındadkı ayakları ınce vazalınle yaglayın ses kesılcek :D

yok hacı sanmam aynı kasayı üretseler yine satar ama artık güncel kasa olmadığı için makyaj olmaz ama h kasa yı iptal edip astra g classic olarak yeniden sürülmeli bence :)

daha iyilerini alırsınız kardeş boşver.
ben g den memnum o kadar ses gelcek sesı kesıyorum nazar degıyor ınadına vıda gevsetıyorum ses gelsın nazar degmesın ya cok nazar degıyor tamponumda sag ayagı kıık ses gelıyor mesela 1 vıtes rolantıye kalkerken :D
ben astra g yı sevıyorum bıde motoru 120 hp olsaydı tadından yenmezdı :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
opel güven veriyo bana şirketin araçları var doblo hyundai starex renault scenic yenilerinden nissan almera chevrolet in stw bi aracı ama hiçbirinde astradaki rahatlığı konforu hızı sürüş keyfini alamadım ya onlar çok dandik yada ben astrayı çok seviyorum :) sürüş zevki olarak bir çok araç kullandım bu kadar zevklisini birtek e270 de gördüm oda zaten astrayla aynı sınıf değil :)
aynen kardesım honda vtcek bıle fos gelıyor bana bıde 2001 ıes kasa gıdıyor ucan teneke hıc albenesı yok ya ıc dızayan berbart ötesı supansıyon bı acayıp geldı bana mesela ya :(
burak boşver bea kardeşim daha iyilerini alırsın ;)

Garajım garajım mono anfi arıyorum gören duyan olursa pm atarsanız sevinirim.
görursem haber ederım

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bagajdan geln sesı bagaj ayaklarını kaldırarak coze bılırsın bu seferde bagj sert kapanır bıraz en ıyısı fıtılı degıstırmek dıye dusunuyorum...
bak fıtıl erışmışşse degıstır pandızot tutan ayakaları vazelınle yagla ve bagaj kapagının plastık doşemesı var sılgı motorunun oldugu kapak muafaza sokun etrafını sugre dolayın o kapata ses yapıyor zamanla koltuk gıcırtısını bıle cozdum ya :D

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teselliler için teşekkürler abilerim bakalım hayırlısı ama tertemiz arabam bağıra bağıra gitti şimdide diyorum bi S2000 mi alsam :p :D
Abi Kafamdaki arabalar Toyota Corolla , Megan 1 makyajlı kasası , yada şahin doğan olucak bilmiyorum karasızımda :(

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapı fıtılını degıscen zamanla fıtıl erıyor basık kalıyor surtunme sesı gelıyor ıstersen dene yglayıcı sprey vur beze sur fıtıle 1 ay ses kesılır ama ondan sonra gene devam banada lazım 5 kapınınkı 4 kapıya 135 tl fıyat aldım arkadasım gel verıyım dedı durumu duzeltıyım halletcem
bagajdan gelen sesı pandızotun sıze bagaj kısmından bakan tarafında sagında solun ortada plastık var bagaj kapagını sıkıtırmak amacıyla duruyor oynamasın onuın arası boşluk onun arasını doldurun plastık yumuşak get parcası gıbı bırsey koyun keser bıde pandızotun gecen delıklerı var koltugun yakındadkı ayakları ınce vazalınle yaglayın ses kesılcek :D

ben g den memnum o kadar ses gelcek sesı kesıyorum nazar degıyor ınadına vıda gevsetıyorum ses gelsın nazar degmesın ya cok nazar degıyor tamponumda sag ayagı kıık ses gelıyor mesela 1 vıtes rolantıye kalkerken :D
ben astra g yı sevıyorum bıde motoru 120 hp olsaydı tadından yenmezdı :D

burak sağolasın ama bu kapı fitili nasıl bişi? gıcı gıcı ses vercek birşey mi? yanlış anlaşılmasın kapı açılıp kapamadan ses yapmıyor. seyir halinde iken cı cı gıcı gıcı ses çıkarıyo :D. yağlanacak bi mekanizmada yok ki? kapı iç döşemeyi komple sökmelimiyim yani..

göksun sende sağol ama bagaj ayağınıda bilmiyorum :D mesele pandizotsa onun hareketinin önüne gececek şeyler deneyebilirim. :confused:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
burak sağolasın ama bu kapı fitili nasıl bişi? gıcı gıcı ses vercek birşey mi? yanlış anlaşılmasın kapı açılıp kapamadan ses yapmıyor. seyir halinde iken cı cı gıcı gıcı ses çıkarıyo :D. yağlanacak bi mekanizmada yok ki? kapı iç döşemeyi komple sökmelimiyim yani..

göksun sende sağol ama bagaj ayağınıda bilmiyorum :D mesele pandizotsa onun hareketinin önüne gececek şeyler deneyebilirim. :confused:
ya kağında boşluk var ayarsız yada fıtıl gıcırtı yapar hele kasıslerde ben bılırım fıtıllı yagla bezle sıl bak nasıl farketcek;)

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım bagj kapagı ses yapyrdu onun ufak plstk ayaklarını kaldırdm azcık ses gıttı fıtıl erıdıgı ıcın ses yapyrdu kasıslere flan gırdımı.. iyi geceler aga