Astra G Sahipleri Buraya

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sarper valla açıksa gönül istiyor ama cepte olmayınca olmuyor.Bugüne kadar resim yarışması, karikatür yarışması gibi yollardan kazandığım 3-5 kuruşla bişeyler yapmaya çalıştımtabi+öğrencilik.Okul bitti şimdi kpss malüm.Atama bekliyorum ama onunda bize geleceği yok :) ama mayısın ortalarına doğru açıklanacak bi karikatür yarışması var ordan gelirse bir miktar daha gelecek gibi,bakarsın bu projeye girerim, kimbilir:confused:

Bana dua et:)

kendimi seni zorlamisim gibi hissettim :) aman Orkun, degmez once duzenini oturt tabii ki... kolay gelsin :)
Sarpım ne gidiyo be senin araba maşallah tü tü tü tü,ama boşa yazıyosun bunları sen anladın beni;)

İyi pazarlar arkadaşlar:)sarperim o cumartesi yalan oldum harbiden etilerden karşıya geçmeye üşendim:D

:D:D buddy anladim + artik hastalik bu is.. ve atiyorum 100 birim zamanim varsa 1 ini buna ayiricam.. oyuncaklari birakip gercek makinelere daha fazla zaman ayirmam lazim :)

ulaa usendim diyo bahaneye bak, gelemiycem desene o zaman bekledim o kadar :) sona da yattim zaten :) neyse cezan buyuk :D:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ıyı geceler beyler bursada drag vardı gıdemedım kurstaydım sınavım vardı arkadaşım telefonda aga gelmıyonmu bısen eksıksın dedı moral sıfır tabı ama en önemlısı ılk yardım kursunu tamamladım sınavı gecerek ılk yardım ekıbıne katıldım