Astra G Sahipleri Buraya

umiteb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam garaj..

arkadaşlar benim de egzos emisyon lambası yanmaya başladı bugün.. 1 ay kadar önce yine yanmıştı, özel servise götürdüm lpg dendir dedi cihaza bağladı resetledi hatayı, yaklaşık 1 aydır aracı benzinde kullanıyorum ama o ışık yine yanmaya başladı, acep nedendir?? var mı fikri olan?? bana bi daha servis yolu gözüküyo galiba... :S

KURÇENLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben onu bilmiyorumda bendede her zaman kontrol fren lamba diyo bi gün bi koycam yol bilgisayarına patlatıcam orda onu çok sinir bozucu bişi buna bi çözüm varmıdır..?
Bu her arabayı çalıştırdığında gösterilen bir uyarıdır.Frene basınca sönüyor.Aslında iyi bir hatırlatma frenleri yanmayan bir çok araba dolaşıyor trafikte

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ticaret biraz risk, biraz kıvrak zeka ve birazda insan ilişkisi ile alakalıdır. Yapılmayacak birşey yok tek gereken özgüven. Gerçi biz Kayseri'liyiz işimiz bu ama :cool:
Tekrar yıkarsın arabayıda nolacak :) Buhar gibisi var mı?

Vakumu yüksek bir makine ile koltuklara vakum yaptır arabanın koltuklarını hiç bu kadar güzel görmediğine yemin ediceksin :)

Bayramda bitti. Allah yılına güle güle yetirsin inşallah..

abi bugün babama çıtlattım biyere götürüyodum onları bi işe gircem bakalım dedim olursa işide anlattım hiç sesi çıkmadı benim amacım kendi işimi yapmak aslında ama oda zor başka bi işde olsa kendi işim olsun istiyorum artık 10 değilde 8 kazanayım ama kendime çalışayım istiyorum bakalım artık yavaş yavaş onuda kandırmaya başladım çünkü evdede canı sıkıldı gelip oyalanacak biyer olacak onada inş. güzel bi destek alırsam bi arkadaşım daha olursa yanımda yapıcam yada güzel biyer bulabilirsem yapıcam bakalım seninde yardımlarını alırım artık inş. :) rahatsız ederim seni buhar konusunda :D

burak bencede vakumu yüksek bi makineyle çektir bak nasıl oluyo farkedersin evdeki makine çok sağlam süper çekiyo onunla çektim geçen gün koltukları parladı resmen

yarın arabayı 30 000 bakımına götürcem bi kaç sorunu var sırf onları yaptırmak için erken götürüyorum daha 29 300 de ama olsun napalım inş. çok masraf çıkmaz

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam evdeki süpürge ile çekiyim ben onlarıda vurgukca nasıl toz çıkıyor arabadan dedim bu ne böyle :) o yol bilgisayrında yazan kontrol fren lamba demesi frene bastıkca lambalar yanıyor frene basınca kaybolmuyorda ben kapatıyorum neden bunu diyor anlayamadım gitti :S

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın garajjj arabamı bakıma verdim 30 000 bakımına daha 29400 de ama olsun bu seferde erken olsun dedim dörtlüler yanmıyodu sinyaller çalışmıyodu çok şükür kazasız belasız atlattık bayramı o şekilde şimdi yapılsında rahat olayım aynaları kontrol etmekten yolu kontrol edemez hale geldim millet küfürü basmıştır sürekli sinyalsiz dönüyorum diye ama napim elidme diil :D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinyaller çalışmıyodu beyni bozulmuş o işi yaptıran orjinali 400 liraymış çıkma takdılar 100 liraya 50 lirada işcilik aldılar 250 lirada bakıma vercem artık gidince görcez naptıklarına bakalım ön takımdan ses geliyodu ilk çalıştırdığımda tık tık die triger takımında bi problem varmış değiştirilirse 500 ile 600 lira arasındaymış ama değiştirilmezsede sorun olmazmış değiştirmicem ön taraftanda giderken tık tık die ses geliyodu hızlandıkça artan bi sesdi onu halletmişler cd changerim sorunluydu cd kutusunu içine almıyodu onuda halletmişler şimdilik bunlar telefonda öğrendiklerim bakalım başka neler çıkacak gidince görcez.

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
baskı balatayı sıyırdım galiba bende konu açtım anlayan varsa bakabilir :D

herkese selam ayrıca