Astra G Sahipleri Buraya

AKFKM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buldum bulmasına da bildiğin başka yakın da varsa diye sordum.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

brk6060

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önümüzdeki hafta sonu sanayiye giriyorum pazartesi fotolar sizinle inşallah

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı bu fotoda daha basılmamıstı arac bende havalar guzellessın paylasıcam :)

predetor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar mrhaba bendede bi adet astra g var. ancak vites geride takılı kalıyordu iç parçası bozulmuş usta eski astraların vitesini zor uydurarak taktı vites gayet normal bir şekilde çalışıyor. ancak daha önceki vites topuzu aracım elegance olduğu için orjinal maun kaplama idi ve vites ele oturuyordu şimdi o görününm ve rahatlık yok.uzun zamandan beri bu parçayı arıyorum bulamadım. bunların vites kolu komple oluyormuş. çıkmacılara baktım onlardakilerde kırık çıktı. astra g elegance vites kolu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı nereden bulabiliriz. gerekirse sıfırı da olur. şimdiden teşekkürler.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlar mrhaba bendede bi adet astra g var. ancak vites geride takılı kalıyordu iç parçası bozulmuş usta eski astraların vitesini zor uydurarak taktı vites gayet normal bir şekilde çalışıyor. ancak daha önceki vites topuzu aracım elegance olduğu için orjinal maun kaplama idi ve vites ele oturuyordu şimdi o görününm ve rahatlık yok.uzun zamandan beri bu parçayı arıyorum bulamadım. bunların vites kolu komple oluyormuş. çıkmacılara baktım onlardakilerde kırık çıktı. astra g elegance vites kolu ile ilgili yardımcı olabilecek varmı nereden bulabiliriz. gerekirse sıfırı da olur. şimdiden teşekkürler.
opelım.net sponsoru var buğraya mesaj ıle veya arayarak parça hakkında bılgı alabılırsınız
OPEL Opel Parça Opel Yedek Parça Astra Corsa İnsignia Combo Vectra Meriva Tigra Parçaları Chevrolet Parça Aveo Cruze Kalos Lacetti Rezzo Captiva Yedek Parçaları Chevrolet Yedek Parça ALUÇLAR Otomotiv