Astra G Sahipleri Buraya

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Fikri, Metin çok sağolun agalar, İstanbul'a gelme şansım neredeyse sıfır ama bi gelebilsem arabaya çok şey yaptırabilirim ekstradan.
Dünkü bakım ve gaz ayarından sonra arabanın sıralı sistemden gelen tır tır tır sesi bir geliyor bir gelmiyor. mesela rolantideyken gelmiyor ama gaza basınca gelmeye başlıyor ayrıca usta mı kapattı bilmiyorum ama eskiden yol bilgisayarında cut off gibi 0.0 lt/100km değerini okurdum gece denediğimde 2-3 lt göstermeye başladı. Bu bana göre sorun değil de bujilerden arada bir ses gelmemesi beni korkuttu. Bugün yine gideceğim bakalım usta üstlenebilecek mi..

bulundugun yerde iyi bır lpg cı bul durumu ona anlat kardeşim sorunun çözecektir

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün tekrar baktım cut off tamam, sorun yok da dediğim gibi bujilerden her zaman ses gelmiyor ve ilk çalıştırdığımda beklerken gaza bastığımda araba boğulur gibi oluyor tam istop edecekken gaz yiyor ve devir anca yükseliyor. Nefret ettirdiler hemen valla. Aradım tır tır sesini söyledim LPG ustasına "LPG çalışıyo mu" dedi "evet" dedim. "tamam bi şey yoktur" dedi "gelme!" .
Burada bir daha ustaya gitmem ben ya valla Ankara'ya dönene kadar idare edeceğim herhalde...

Son düzenleme:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ankaraya dönünce forumda opel servisi hakan abi var tabutta sorununu

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya Ustanın canını yirim usta için çok basit bir şey belki bu problem ama anlamayan adam için kabus oluyor bu.
Benim tahminim bu boğulma hava kelebeğinin gecikmesinden oluyor. Ama yeni filtre değiştirdim, kelebek temizliği de yaptırdım. Usta olan yaptıktan sonra bir bakar ya.
Şeytan diyor al internetten malzemelerini okuman yazman da var oku bak yapabildiğini yap yapamadığını yine adam gibi ustalara sakla, eminim bunların yaptıklarından daha iyi olur.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara ya gitmenizi tavsiye ederim.. Sasmaz sanayi de Opel Garage Hakan abi..

astra g opc konsol ve vectra b mid(omega b mid ile d olur)MAASALLAH lari eksik etmeyin! :]
yol bilgisayarinin 32 pinin baglantilarinin ayri ayri yapilmasi uzun ve cok zor bir is gercekten..
32 pinin ayri ayri yeri bulundu..
Istanbul ici icin isteyenlere ;
cok iyi bir beyinci/elektronikci abim var.. onun vasitasiyla sorunsuz yapabiliriz..
her astra g ye olur!

OPC konsol 210 TL
vectra b mid + 32 pin icin gerekli soket : 180 TL

62ffp.jpg

Son düzenleme:

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw arkadaslar bagaj kapagımdakı kılıt bozuldu acılmıyor anahtarla zorla acıyorum sonrada kapanmıyor basına gelen oldumuu degıstırsem ne gıbı bır fıyat cıkar?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kılıt bozlumuştur kanka kaportacıya soktur bellı olur gecmış olsun