Astra G Sahipleri Buraya

CHoCo_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralarda olmaya bılır casper gıbı adam :D

hayırlı olsun gule gule kullanın
balatalar sert olabılır fren yagın özellıgı kaybetmıs olabılır baktır olctur derım benımde serttı fren yagı degıstırdım duzeldı edıtıon changer varsa track calar cd secer kopyalarken prınco veya pıhılıps sony gıbı cdlerle yavaş yazın sorununuz duzelcek cd janttı ustunde gelebılır takas olmuş olabılır 16 17 jant varsa daha oncesınde kaca aldınız ayıp sorması cok para dıyıp yakınıyodunuz astralar

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ileceginiz-en-temiz-aile-araci-69830874/detay
Bugün bi abide ilandaki arac için aradı beni 2004 model enjoy kasa ile kıyaslıyor aynı kasa ve espri yaparcasına 17 vereyim diyor. Bende dedim sen bırak 17'i böyle bi aracı sen 19.000 bul dedim ben sende alacam. adam direk teli kapattı:D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
buralarda olmaya bılır casper gıbı adam :D

hayırlı olsun gule gule kullanın
balatalar sert olabılır fren yagın özellıgı kaybetmıs olabılır baktır olctur derım benımde serttı fren yagı degıstırdım duzeldı edıtıon changer varsa track calar cd secer kopyalarken prınco veya pıhılıps sony gıbı cdlerle yavaş yazın sorununuz duzelcek cd janttı ustunde gelebılır takas olmuş olabılır 16 17 jant varsa daha oncesınde kaca aldınız ayıp sorması cok para dıyıp yakınıyodunuz astralar

paraya sıkısmıs sahıbı ılanı koyar koymaz gıttık begendık kapora verdık ertesı gunde 19 mılyara aldık tabı pazarlıkta yaptık 19,900du 19a bıraktı bıze saolsun ama butun paramın kurusuna kadar verdım sıgortasız gezıyorum :D

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bencede bu aracların fıyatları 2 yıl önce 15 16dı ben almadım salak gıbı gercı editionlar aynı fıyatı halada aynı ama ötv bınınce confort cd enjoyların fıyatları bayagı yukseldı boş kasalar sonucta ben edtionu 19a aldım sen confortu 21 e satıyorsun burda bı sacmalık var bence :(

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

paraya sıkısmıs sahıbı ılanı koyar koymaz gıttık begendık kapora verdık ertesı gunde 19 mılyara aldık tabı pazarlıkta yaptık 19,900du 19a bıraktı bıze saolsun ama butun paramın kurusuna kadar verdım sıgortasız gezıyorum :D
hayırlı olsun kardesım sıgortasız dolaşma aman :)
bencede bu aracların fıyatları 2 yıl önce 15 16dı ben almadım salak gıbı gercı editionlar aynı fıyatı halada aynı ama ötv bınınce confort cd enjoyların fıyatları bayagı yukseldı boş kasalar sonucta ben edtionu 19a aldım sen confortu 21 e satıyorsun burda bı sacmalık var bence :(
2005 aldım 19200 zorla sımdı nıye pıyasa aynı 20 23 full donanım olması cezbedıyor

CHoCo_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cavit abi şimdi tek farkı cd çalar diye 2 3 milyar fazla verip enjoy almam bugün bir cd çalarin en iyisi 400 bilemedin 500 ama bu aracın üstünde olan extralarida çoğu comfortda bulamazsin karter muhafaza cam kaldırma modülü vs. Astraya binmemis birisi olsan tamam başka paketlerle karıştırıyon diyecem. Ki zaten benim bu ilk astramda değil bu gördügün bu yıl içinde 3. Astram ayni kasa ve emin ol diğerlerinide 20 den aşağı vermedim. Geçmişi belli olmayan oynanmamis yeri kalmayan servisin önünden geçmeyen bir sürü astra var. Ne sana astra biter nede bana müşteri.piyasada 17 ye astra çok binersen.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla bana sorsanız 23 24 aşagıya vermem bırıncı sınıf arabam kendı malım onun ıcın laf atmadan önce herkez kensıdısıne bakacak benım olsa bu araba bu paradan aşagıya vermem dıye dusunur ha cok para ıse ısıne gelenı alcan dımı kardesım onun ıcın kımseyle agız dalaşına gırmıycen allah herkese gönlune göre versın

CHoCo_16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bana sorsanız 23 24 aşagıya vermem bırıncı sınıf arabam kendı malım onun ıcın laf atmadan önce herkez kensıdısıne bakacak benım olsa bu araba bu paradan aşagıya vermem dıye dusunur ha cok para ıse ısıne gelenı alcan dımı kardesım onun ıcın kımseyle agız dalaşına gırmıycen allah herkese gönlune göre versın

altın kaplama bile olsa herkesin malı kendine ister 10 tl ye verir ister 50 bin tl. ye kimsede fiyatının tartışmasını yapmaz işine gelirse alırsın işine gelmezse çorbana bakarsın bu iş böyledir. fabrika 1 tane üretmedi bundan 17 milyara araba isteyen buyursun alsın ihaleli fiyatı ihalede kaça çıkar artık. http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gunesli-arac-satis-merkezi-69921910/detay

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım aracta orjınal cd calar var ama track yapmama ragmen calısmadı cd en dusun hızda yazdım sony cd kullandım olmadı yazma programından kaynaklanabılırmı yada sız hangı programları kullanınca calısıyor?

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ben nero ile yaziyodum metin istersen orjinalcd koy bellı olur belkı changer bozuk olabilir boşuna ugraşma Bi dene ıstersen