Astra G Sahipleri Buraya

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya kıza bişey dicektimde neyse bunun olmaması lazım alüminyum kadro ama sert alüminyum bişey olmaması lazım heleki janta hiçbişey olmaması lazm bianchi yle bunun kalitesi aynı değil bide mtb bisiklet tek kadro direk dağ bisikleti oluyo ve sağlam oluyolar dağda bayırda zıplaya zıplaya düşe kalka biniyolar buna jantın o düşmeye hiçbişey olmaması lazımdı taksiyle eve geldim kartaldan yarın götürcem kara yılan bizi kabul ederse artık kumasıyla :D

Ya bırak samet ya kıza acaip şekilde rezil oldum demiyosun da burda ağlayıp zırlıyosun,yok yağmur yok çamur :D:D:D:p:p

günaydın canlarım aranızdayım tekrardan:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ya bırak samet ya kıza acaip şekilde rezil oldum demiyosun da burda ağlayıp zırlıyosun,yok yağmur yok çamur :D:D:D:p:p

günaydın canlarım aranızdayım tekrardan:D
:kop::kop::kop::kop::kop:
kara yılan affetmez aga arabaya hedıye alman lazım :D:D
kuyrugun sıkışınca kara yılan oldu :D
harbı rezıl oldun kalıtelı dıye jantın egılmemesı dıye bırşey yok allah yapısı degıl kul yapısı kardeşim :D
kıza patı atırken kaydırdın götu :D

Son düzenleme:

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haha ulan "bora":Dnasılsın burak?şu an dynodayız arkadaşlar 3 s2000 2 typer 1 206 gti ve rc var bakalım ne çıkacak sonuçlar merakla bekliyrz:D

emrebozok

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir insan ballı olunca öyle dğeerler çıkıyor:Do gönderdiğim dyno sheette grafikte var onuda atıcam becerebilirsem:D