Astra G Sahipleri Buraya

burakatis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kalendersigorta.net
selam beyler iyi geceler herkese
bugün lalelide trafik vakfı arabamı çekti bende baya bi bağışta bulundum 50 tl çekici 8 tl otopark bende isparkçılara soyguncu diyodum araba 10 dk durdu 8 tl aldılar yuh be kardeşim nasıl bi memlekette yaşıyoruz ya 5 araba içinden beğendi benimkini çekti üstünede para verdim
neyse herkes aracını park ederken sağına soluna baksın mümkünse benimki 5 tl den kaçmak için 58 tl nizden (+ cezasıda tebliğ edilicekmiş) olmayın

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
burak ne yapayım telefondan anca o kadar oluyo :) bora satarsam benm farları kaçırmam alırım yayları yada jantları satarsam bi yada daha diyim :D prim alcaz alabilirsem onunla alırım :D
bı ara dedım kafan guzel herhalde :)
selam beyler iyi geceler herkese
bugün lalelide trafik vakfı arabamı çekti bende baya bi bağışta bulundum 50 tl çekici 8 tl otopark bende isparkçılara soyguncu diyodum araba 10 dk durdu 8 tl aldılar yuh be kardeşim nasıl bi memlekette yaşıyoruz ya 5 araba içinden beğendi benimkini çekti üstünede para verdim
neyse herkes aracını park ederken sağına soluna baksın mümkünse benimki 5 tl den kaçmak için 58 tl nizden (+ cezasıda tebliğ edilicekmiş) olmayın
gecmış olsun bazen ınsanın vasıretı baglanıyor dursun bır sey olmaz gıbılerınden deyıp gecıyoz aslında otopark bırakcan kafan agırmıcak :)

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
günaydın beyler burak kafamızda güzeldi saat 1 e kadar uğraşınca bi makineyle :) oteldede bilgisayarı açmaya üşendim iki dakka bakar çıkar yatarım dedim :) bora gel anlaşalım yaylara 1 peşin 3 taksit :D

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak,mesele yiğenin olması değilmiş mesele......:D
Samet sana en son 100 kardeşim ayıpsın

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100 e bıraktı caddeye gelicem biras sonra uğrar sana alırım bak öle 100 falan diyip sonra cayma :D