Astra G Sahipleri Buraya

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bro..
zaga bir yana asil trance energy 2010 a gidicem beraber gidek :D:D...insallah..

3 nisanda off offff bekleyemiyorum...

http://www.trance-energy.com/

TE2005_1.jpg

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olm para mara sıfırım sıfır s2k bitirdi beni en son bi ton para bayıldım aem v2 ye sonrası yok hayat durdu benim için:D:D:D:p

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
İyi akşamlar beyler,saolun iyi dilekleriniz için,burak az önce fener-bursa maçından geldim bursalılara çok fena giydiriyor bu fenerliler haberin olsun,bir avuç taraftar ortalığı yıktınız ama:Dsarper özledim lan seni:D
bı Avuc da olsak yuregımız buyuk allahın adaletı maci 2,0 3,2 lehımıze cevırdık bunuda görduk ya nebılıyım anlatılmaz ses soluk kesıldı sesım cıkmıyor bagırmaktan :D:D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmlar beyler işler yoğun bakamıyorum nete çok fazla zonguldağa gidiyorum şimdide yarına kadar ordayım yarın öğlen çıkıcam geri döncem inş. kendinize ii bakın :)

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Slm gençler:Dburak ben oyu cimbomluyum,bursayı desteklemeye gittim dün stada,evimle yanyana devamlı giderim karşı takımları desteklemeye:D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
slmlar beyler işler yoğun bakamıyorum nete çok fazla zonguldağa gidiyorum şimdide yarına kadar ordayım yarın öğlen çıkıcam geri döncem inş. kendinize ii bakın :)
zonguldakta benım arkadaş vardı 06 zay plaka modlu astra h bırzamanlar ne gunlerımız gectı bursada unıde okuyodu askerlıkden sonra ankarada şımdı belkı görmuşlugun vardır :D