Astra G sağ elektrikli aynanın aynası çıktı nasıl takılacak

sile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağ ayna iki araç yanyana geçerken aynalar çarptı ve benim sağ elektrikli aynanın camı yerinden çıktı aynanın içine baktım karşısında ortada yuvarlak yuva var üzerinde ve sağında elektrik düğmesiyle çalışan geçme haraket kolları var.aynadaki büyük yuvayı yerine oturtuyorum ama aşağı- yukarı sağa- sola hareketi sağlayan kollar geçmiyor.bu yüzden sadece ayna boşta kalıyor.hareketi sağlayan yuvalar geçme ama bastırınca geri kaçıyor.o kollara nasıl takılır bilgisi olan varmı acaba??elimden ufak tefek iş gelir:confused:

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
bende aynaları değiştireceğim fikir verecek birileri yok mu acaba?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıcerden aynayı sokceksın ıc vıdalarından o zaman o sag sol kolları dahada uzamıs oluyor yanı soyle dıyım kapı ıc dosemesı varya aynanın oldugu orayı sokceksın sonra orayı soktugunde aynayı sokucek vıdalar cıkcak ora onuda sok o zaman kollar dahada uzuyor elınle yuvaya oturt gerı topla ondna sonra ıslem tamamdır..

sile

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıcerden aynayı sokceksın ıc vıdalarından o zaman o sag sol kolları dahada uzamıs oluyor yanı soyle dıyım kapı ıc dosemesı varya aynanın oldugu orayı sokceksın sonra orayı soktugunde aynayı sokucek vıdalar cıkcak ora onuda sok o zaman kollar dahada uzuyor elınle yuvaya oturt gerı topla ondna sonra ıslem tamamdır..

Eyvallah ilk fırsatta denemeye çalışcam bakalım becerebilecezmi.:rolleyes: