Astra G Radyatör Değişim

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçtiğimiz ay ankaradaki kar yağışında arabayı kaldırıma sürtmüştüm birşey olmadı diye sevinirken iki gün sonra su damlattığını gördüm radyatör yolcu tarafından alttan ezilmiş ve su kaçırıyor ciddi bir kaçırma yok iki günde bir bir su koyuyorum bir antifiriz idare ediyor ama dikkatimi çeken ısındıktan sonra o damlayan su buhar olarak yukarı çıkıyor heryer yapış yapış olmuş ustaya söyledim tamiri 50 lira yenisi 120 lira dedi sen bilirsin dedi ama eski malzeme sonuçta yeni yenidir dedi siz ne dersiniz tamir mi ettireyim yoksa yenisinimi alayım bilemedim pek.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İki ay önce radyatör değiştirdim değiştirdiğim eski radyatör 2 kere tamir gördü adam olmadı 200TL verdim sıfır aldım kafam da rahatladı. Eskinin Allah belasını versin değiştir gitsin.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamirle uğraşmayın.madem 70tl fark var sıfır alın gitsin

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yenisini alın fakat yan sanayiden uzak durun yazın sıkıntı açar ;)

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni radyatör her zaman daha iyidir fakat alacağınız marka önemli. yan sanayi radyatör dolu piyasada ve yazın boşu boşuna fanınız çok daha fazla çalışmak zorunda kalır.kaliteli mümkünse orjinalini alın.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın yenisini alıyorum o zaman arkadaşlar arada gidip geliyodum kesin karar yeni radyatörmüş hiç uğraşmadığım için daha önce iyi oldu yorumlarınız teşekkürler.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
.Eğer ki alacağın marka Behr , valeo vs gibi bir marka ise tabiki yenisini al.Ama taiwan felan ise eskiyi durumuna göre tamir ettir derim.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
.Eğer ki alacağın marka Behr , valeo vs gibi bir marka ise tabiki yenisini al.Ama taiwan felan ise eskiyi durumuna göre tamir ettir derim.

Emre ben değiştirdim markası bile belli değil adamlar kendi üretiyor yaw. adamlar dükkanlarından aldı geldi ki. artık yapacak bir şey yok... zaten araç otomatik bulması da o kadar kolay değil benim aracım için diyorum kaldı benim aracımın satışı için dört sene :) dişimi sıkıyorum yeminle.

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende değiştirmiştim 2 seneye yakın oldu.Yazın dahi sıcaklık 90'ı geçmez.Yanlız benim aklımda kalan ustanın dediği taiwan yapımı demişti.Markasına baktım sağına soluna bişey bulamadım yada alt taraflarda yazıyor.Yanlız zigzag s yapılı ona eminim.Acaba usta taiwan yapımı diye iyi bişeymi taktı yada bu taiwan mallarınında iyileri varmı.Birde fanda değişmişti oda yan sanayi.Ya benim şansıma iyi çıktı.Yada üretim yeri farklı.Çünkü 2 yıldır sorun yok hiç.Bende emin olamıyorum.Tecrübeli arkadaşların bilgisi vardır mutlaka

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Benim takdırdığım üründe adamların kendi imal ettikleri ürün umarım başıma sonradan iş açmaz şimdilik sesi sedası yok ama bakalım zaman içinde ne olacak?