Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

mehmet48_8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bağlantıyı sizin söylediğiniz yerden sağ kapının ordan resimleri nasıl yüklecem bilmiyorum cengiz abi yardımcı olurmusun

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
resimleri paylaştım cengiz abi yanlışlık var mı?

Devrede gördüğüm kadarı ile yanlışlık yok ama, bildiğim kadarı ile o rölede ortak uç ortadaki pinler. Bi ölç normalde açık olan, ( röle çekince kısadevre olan ) uçlara bağlyacaksın. bence bu kondansatörün - ucunu bi yana orta pinlere bi bağla. Tabi ölçü aletin varsa ölç emin ol.

mehmet48_8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Devrede gördüğüm kadarı ile yanlışlık yok ama, bildiğim kadarı ile o rölede ortak uç ortadaki pinler. Bi ölç normalde açık olan, ( röle çekince kısadevre olan ) uçlara bağlyacaksın. bence bu kondansatörün - ucunu bi yana orta pinlere bi bağla. Tabi ölçü aletin varsa ölç emin ol.
ölçü aletim yok cengiz abi bi senin dediğin gibi deneyeyim peki arabaya bağladığım kablolarda bi yanlışlık var mı

Son düzenleme:

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Yo arabaya bağlaığın kablolarda bi yanlışlık görmedim. sadece rölenin kontak uçları farklı olabilir.

mehmet48_8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim cengiz abi sayende oldu dediğin gibi yaptım allah razı olsun :)

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki şöyle bir sorum var sizlere..

Benim araçta yıllardır tek kilitlemeyle cam kaldırma vardı zaten.
Bunu çift kitlemeye çevirmeye kalkarsam kolay olur mu? Yoska bu projenin aynısını uygulamam gerekir mi yinede?

Teşekkürler.