Astra G Otomatik Cam Kapatma (çift kilitleme ile)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur kardeş sanada takarız ne demek.. siyah parça dediğim kapı döşemesini sökünce altta kabloların resmini çekmişya arkadaş.. cam kaldırma sistemi felan gözüküyo.. o açık kısım da oluyor.. ayrıca hoparlörü sökmek için yinede kapı döşemesinin inmesi gerekiyo.. vidaları altta kalıyo döşemenin..

anladım bektaş bey,teşekkürler..pazara görüşmek üzere :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunu sökmene gerek yok.. arkadan fişi çek yeter..

evet zaten bıçakla çektim sonra arkada fişini söktüm onu sökmeden zaten kapı kapağı çıkmıyorki o üzerindeykende uğraşmak istemedim. söktüm garanti olsun diye sadece 2 saniyemi aldı

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
koltuğunda yani yan airbağ olan araçlarda bu kısımda siyah bi plastik parça vardır.. ya bu plastik parçayı sökün yada hoparlörü sökün. ordan ulaşın kablolara.. benim elim alıştığı için direk hoparlör yerinden hallediyorum..

öylede yapsan sonuçta hoparlörü çıkarmak için yine kapağı sökmek gerekir.
e kapağı sökmek için alt vidaları çıkarınca 4 tane daha vida çıkarırım daha rahat çalışırım. bence daha mantıklı. daracık yere elimi sokup uğraşmaktansa 4 vida sökmek daha mantıklı

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sayfadaki 6. fotoğraftaki 4 vidanın olduğu bölümü nasıl söküyoruz? araca binince kapıyı kapatmak için tuttuğumuz yer. cam düğmelerini çıkarınca onu kendimize mi çekiyoruz?

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk sayfadaki 6. fotoğraftaki 4 vidanın olduğu bölümü nasıl söküyoruz? araca binince kapıyı kapatmak için tuttuğumuz yer. cam düğmelerini çıkarınca onu kendimize mi çekiyoruz?
hayır hafifçe yine sivri bir malzeme ile kenarlarından kanırtarak çıkarabilirsin

dolphin mans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda fikir veren ve onu hayata geçiren arkadaşlara teşekkür ederek onların vermiş olduğu devreden yararlanarak devreyi hazırladık ve Cengiz(mokia) ile beraber astra g aracıma bugün çift kilitleme işlemini yaptık. Cengiz eline koluna sağlık, teşekkürler.