astra g orta konsol sorunu

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımda bulunan maun kaplama zamanla ve güneşle kalkmaya başladı özellikle orta konsol üstündeki sağolsun bi arkadaşım ben hallederim diyerek japonla yapıştırmaya kalktı tabi hem tutmadı hemde konsol çok kötü oldu acaba ne yaparım yeni konsol alsam veya çıkma alsam bana kaça patlar nerden bulurum tamiratı mümkünmü boyası mümkünmü yardımcı olursanız sevinirim

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
westi555 nick'li üyeye ÖM atıver.175 YTL'ye bir tane vardı satılık orijinal GM.

e_uludag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japon yapıştırıcısının bildiğim kadarıyla plastiği eritme gibi bir olayı var ama senin konsolda böyle bir sıkıntı varmı? Gerçi olsa da konsol komple zımparalanır, sonra astar atılır ve boyanır. Orjinalinden de güzel durur. Zaten konsolu sökmede birşey yok, boyatması da 50-60 ytl tutsa, sonuçta gayet canlı olur. Ama çıkması da araştırılabilir. Çıkmasının da pek pahalı olacağını zannetmiyorum. Geçen sene ben 40 ytl ye bulmuştum, açık gri renkteydi. Karar senin. Kolay gelsin...

bahobel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam ben de aracı aldığımda çizikten dolayı plastik gümüş renkli konsol kaplamayla kaplattım. Çok güzel oldu tavsiye ederim. İstanbul / Altunizade de yaptırdım. İmalatçısında. 80-90 ytl bi fiyatı vardı.

114largeev7.jpg