Astra G Ön Konsola Piano Black Uygulama Nerede Yaptırabilirim?

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar Arkadaşlar,
2000 Model Astra G Edition HB sahibiyim.Arabamı çok seviyorum ve dahada güzelleştirmek istiyorum.2000 yılında üretilmesine rağmen hala günümüzde geçerli olan güzel bir dizayna sahip olduğunu , hatta günümüzde üretilen bir çok arabadan bile ötede olduğunu düşünüyorum.

Geçenlerde forumları karıştırırken bir arkadaşımızın Astra G de ön konsol parçalarını piano black boya ile boyattığını gördüm fotolarından.Çok hoşuma gitti ve bende yaptırmak istiyorum.

Fakat bu işlemi Ankarada nerede ve ne kadara yaptıracağımı bilmiyorum.Bu konuda bilen varsa bana yardımcı olabilir mi?Teşekkürler.

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu konu ile ilginenen kimsecikler yok muuuu?

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dusunuyodum bu uygulamayı forumda yapan bı arkadasa maıl attım o tafsıye etmedı neden dıye sorarsan 1 sene ıcınde boyası dokuluyomus hıc memnun değıl o arkadas bensenın yerınde olsam kapma yapdırırdım

ufuk19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piano Black yerine fiber kaplamalar satılıyor arabanın tüm göğsüne uğyulanabiliyor. Havalnadırma ızgaraları orta konsol küllük vs... Düşünebilirsin...

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opak opel yunus bizimkileri hep oyaptı

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
iyi bir boyacıda yaptırabilirsin.boyanın dökülmemesi için vernik kaplamanın kaliteli yapılması şart.

nobecid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi bir boyacıda yaptırabilirsin.boyanın dökülmemesi için vernik kaplamanın kaliteli yapılması şart.
Ankarada tavsiye edebileceğiniz iyi bir boyacı varmı bu işi yaptırabileceğim???:confused:

nanotechmilas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Gümüş İstiyorum ama havalandırma aparatlarını yeni opellerdeki gibi piyano siyahının hoş olacağını düşünüyorum aplamdada opel cora var onunki orjinal ama ben astra g için istiyorum

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Gümüş İstiyorum ama havalandırma aparatlarını yeni opellerdeki gibi piyano siyahının hoş olacağını düşünüyorum aplamdada opel cora var onunki orjinal ama ben astra g için istiyorum

forumda MYZ nickli Mert var, onunkileri ben boyattım, bi bağlantıya geçip fotoğraf isteyin, beğenirseniz yardımcı olurum size, onunkileri gümüş gri ye boyattım,