Astra G Mi VW BORA Mı

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra kullanıcı olarak abest belki ama 2005 bora düşündüm forumlara baktım aksam astra g ile bi karsılaştırayım dedim heryerde Bora diyorlar sanki bence Astra Bora yı sadece değisiklik ve model sebebiyle düsünmüstüm ama Astrayı cok az bi grup önerdiği için şaştım kaldım bizim forimda durum nedir merak ettim ikisini de kullanan yada bilen arkadasların fikirlerini öğrenmek isterim

metin_7

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora bıraz hantal gelıyor bana bılmıyorum ıkısınıde kullandım ama bora yolu kapatıyor ve hıc bır sporlugu yok bence bılmıyorum astra g daha yakın bana

panzeropel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Astradan şaşmayın.Bora da çok güzel araç,rahatlığı,konforu iyi,hakkını yememek gerek ama Astraya göre hantal kalıyor.Benim için hantallık sorun değil diyorsanız Bora da tercih edilebilir ama emin olun 1.6 Astra'da ki performansı 1.6 Bora da bulamazsınız.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zamanında borayı astraya tercih etmiştim... ;)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora hakkında yakıtı astradan kotudur kalanı ıyıdır dıyorlar ıc malzeme kalıtesı daha ıyı dıyenler var o cok sasırttı benı

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora kullandım bir çok kez astrada kullandım normal şehir içi kullanımda benim adıma performans anlamında öle bir fark anlamazsınız...ama bizim aksaray da mı böyle bilmiyorum ama astralar çok ağır satılıyor ama bora anında kapılıp gidiyor helede temizse...hatta bugun bi tanıdığımda 2004 bora var hatasız boyasız 125.000 de satıyor...galerici tanıdığım aksarayda çok rahat satılır dedi...

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bora jetta olarak devam etsede, sonucta artık devamı yok, astra ise guncel seriye devam ediyor, bence sırf bu neden bile bora almamak için yeterlidir...

tayfux

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
astra nın parça ve 2. el durumu boraya göre daha iyi..

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben boranın nagajına hastayım, bende 2005 astra var, bora nın bagaj amortisörleri dışada ve istediğin gibi eşya koyabiliyosun bagaja, ama astrada iki uzun ayak içeri giriyo ve sşyayı sıkıştırıyo, hele büyük valiz koyduğumda tamam köşeli güzel oldu iki parçada yanlara sıkıştırayım diyosun ama elinde kalıyo,,,

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yakar az kaçar.. 2.0 vectrayla aynı yakıtı yakıp performanstada yaktığı kadar gitmeyen bir araç