astra g mantzel + emme monifold içim usta

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim 7 ay önce sattım arabayı corsa c 1,3 cdti aldım devir ekonomi durumum güzel olursa proje için corsa b gsi düşünüorum. bildiğim kadarıyla alt gsi alt manifold kullanman lazım iyice araştır söküp boş yere takma vectrada takıolar dı sanırım ama emin değilim :)

mantzeli anlamıolar resimdeki şekilde geçmiştim + 7300 rpm chip + 60/40 apex yay vardı kusur buldukları şeyler şunlardı:

arka emniyet kemeri (3'üde takılı olacakmış)
parklar amerikan parktı sinyalde yanıodu orjinal duylarda ampul yoktu (parklar yanmıo yazdılar)
motor no okunmuo dediler :D

300688_2465141743473_145033992_n.jpg

farlar kara fardı far ayarı yaptırmamıştım farı açarken bitanesinin camını kırım yan sanayi cam taktım ikisi farklı desen olmuştu :D

184919_1841160744338_540264_n.jpg

180518_1817884402444_1480675_n.jpg

Son düzenleme:

rcp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak mantzeli muayenede anlamıyorlar.benim arabaya adam gaz verip duruyordu.araba kapalı ortamda corvette gibi bağırıyor yanındakine sadece filtre var diyodu.ama ben son susturuyucuyu orijinali takıyordum.

Corsa 1.4 tam mantzellik zaten arabanın sanzimani gayet iyi.bu srabayla geçenlerde Ege tuning garage da Mustafa abi Face den foto paylaşmıştı yeni sahibi sanırım degisiklik yapıyor

KuDu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi amcaya satmıştım onu ama sanmıorum mustafa çok iyi cankuşumdur öle bişi olsa kulağıma gelirdi. vize alanında gaza basınca millet zıplamıştı çok iyi yankı yapıo aahhh aaahhhh :)

Hekimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankaya yolun düşerse yazılım konusunda yardımcı olurum ;)

z16xe benim işim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Burak mantzeli muayenede anlamıyorlar.benim arabaya adam gaz verip duruyordu.araba kapalı ortamda corvette gibi bağırıyor yanındakine sadece filtre var diyodu.ama ben son susturuyucuyu orijinali takıyordum.

Corsa 1.4 tam mantzellik zaten arabanın sanzimani gayet iyi.bu srabayla geçenlerde Ege tuning garage da Mustafa abi Face den foto paylaşmıştı yeni sahibi sanırım degisiklik yapıyor
dostum valla eksoz muaynesinden bugun zor gecirdım manıfold var dıye gecmedı kat tak gel dıyor :)
haftaya bugun allahın ıznıyle muayne derdım bıtıcek tamamıyle :)

cubu51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar büyük bir hevesle başladığım proje yarım kaldı. Sebebi mi mantzel x motor içinmiş benim aracım z motor. Aldığım arkadaş kendi aracından (benim aracimla aynı kasa aynı model) söktuğunu ve bana gönderdiğini söyledigine göre ben kandırıldım mı aceba ??