astra g led gösterge ve yol bilgisayarı.

waycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumdaki diger uygulamadan yola çıkarak bu çalışmayı bir arkadaşımla uyguladık. ben beğendim. umarım sizde beğenirsiniz.
20120427201619.jpg

20120427201604.jpg

20120427201554.jpg

watch

TPIw21wgzqE

Son düzenleme:

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş. Güle,güle kullan.;)

turkolog55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel çalışma tebrikler hocam. Şerit led mi kullandınız? çalışmalarımızın sonucu birebir aynı olmuş :)

junioryay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.realkrom.com
Anlaşılan o ki daha çok yol bilgisayarının türkçe olması daha çok ilgi çekmiş. Ve onlardan biride benim :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
enjoy ve 2004 eleganceler turkce yolbılgı dıye bılıyorum

waycell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kusura bakmayın memlekete gıttıgım ıcın ancak gırebıldım foruma. aracım 2000 model astra cd, yol bılgısayarı aracı aldıgımdada turkceydı. Yanlış biliyorsam bağışlayın ama bu modelde yol bılgısayarı sonradan eklenenlerden olmadıgından ilk alındıgında da turkce dıye bılıyorum. Harici bilgisi olan varsa eger benide aydınlatmasını isterim. Bu konuda herhangı bır ıslem yapmadım veya yaptırmadım. led için şerit led kullandım. lakın bazı yerlerde ornegın yol bılgısayarında orjınal ampullerın ampul kısmını kırdık ve onun yerıne şeritten soktugumuz ledleri 4 erlı olarak bağladık. Bu şekilde orjinali gibi ampulleri yerine oturtabildik. gosterge kısmında ıse yaklasık3-4 cmlık uzunlukta kestıgım ledlerı u harfı şeklinde yapıştırdık. bu sayede tum sayılarda eşit aydınlatma elde ettık. uygulamayı yapmayı dusunen arkadaslar yol bılgısayarı ıcın olabıldıgınce bol led kullansınlar cunku aksı halde gun ısıgında gorunurluk cok azalıyor. bırde arkadaslar ıbrelere gelen ısıgın ıcerde dagılmaması ıcın ledlerin etrafına yaklasık 1 cm uzunlugunda kesilmiş bildiğimiz elektrık borusu yerleştırdım bu sayede ısık sadece ibrelere ulaşıyor. Tüm torumlar için teşekkür ederim.