Astra G ıstmalı ayna

benfenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ısıtmalı aynamın içi yapışkanlarından çıkmıştı yolda olduğum için molada uhu ile tutturup yola devam ettim. uhuyu biraz fazla kaçırmış olmalıyımki aynanın ısınması diğerine göre geç oluyor.aynayı çıkarıp tekrar yapıştırmak istiyorum fikirlerini bekliyorum.

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bence komple değiştirin başınız ağrımasın en iyisi önemli bir parça
sonuçta bence yine aynı olur.Yapıştırma

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün G lerin aynası ısıtmalı mı,ben yağmurlu havalarda içersi buğulanınca malum rezinstansı açıyorum o sırada aynalarda mı devreye giriyor.bu ısıtmalı aynanın işlevi nedir yağmurlu havalarda damlacıkları mı kurutuyor???

schaqlaban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım camcıya git siyah silikon ile yapıştırıyorlar. para bile almazlar. ben yaptırdım.

benfenerli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım camcıya git siyah silikon ile yapıştırıyorlar. para bile almazlar. ben yaptırdım.
teşekkür ederim yardımınız için dediğniz gibi camcıya gittim fakatt ben uhuyu biraz fazla sürdüğüm için:D camı çıramadık.usta tekrar düşerse gelirsin dedi kısmet birdaha nezaman düşerse:kop:

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bütün G lerin aynası ısıtmalı mı,ben yağmurlu havalarda içersi buğulanınca malum rezinstansı açıyorum o sırada aynalarda mı devreye giriyor.bu ısıtmalı aynanın işlevi nedir yağmurlu havalarda damlacıkları mı kurutuyor???

Nedir bu ısıtmalı yan aynaların işlevi???