Astra G için yardım...

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben üç beş bişeyler yapmak istiyorum arabama opel astra G elegance HB aracım ilk olarak stoplardan başlıyım diyorum şimdilik sonar marka stoplar var birde ledli stoplar var hangisini önerirsiniz sonar marka olanımı yoksa ledli olanımı hangisi daha güzel olur beyaz aracım birde far olarak angellerin artık zamanı geçti diyorum ledli farlarda aşırı pahalı oluyor bundan dolayı karartma yaptırıyım diyorum birde xenon alırım hem farlara hem sislere bunuda böyle geçmek istiyorum sizce ne yapmalıyım ne yapsam daha güzel sade güzel birşey ortaya çıkarabilirim fikirlerinizi bekliyorum..

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet abi şimdi angellerin zamanı geçti diye düşünüyorum karartma daha güzel durur gibime geliyor birde xenon aldığımda onu hallederim ama stop konusunda kararsızım tanıdıklarımda ledlilerinde zamanı geçti diyor bende olduğunda tam olsn diyorum hellamıydı o markaya baktımda oda aşırı pahalı bana ya şeffaf stop yada ledli stop seçenekleri kalıyor yada stoplara folyo çektirmek :D

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herşeyden önce 3.5 luk vogtland yayla başla bence.Astralar yerden yüksek duruyorlar.Daha sonrada 195 lastiklerden kurtul.205 taba geç

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi onları daha sonraki etaplarda düşünüyorum hani alırsam jant lastik onun yanında hemen yayıda alıcamda şimdi farları stopları bi değiştiriyim diyorum daha sonra panur xenon falan diye düşünüyorum onları yapmam için jant lastik almam lazım hani uyucakmı uymucakmı sürtme yapıcakmı falan diye bie onlar maliyet istiyor biraz :D

turank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zzamanı geçti ne demek? bunun modası mı olur? öyle olsa h veya j kasa varken g kasa niye kullanalım. bence angel güzel duruyorsaki duruyor takabilirsin. sana güzel olanı tak. bakma modaya felan ;)

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fikir çok önemli şimdi hani bilen bi kişinin fikri benim için dahada önemli :D
Stoplarımı alsam yoksa biraz daha bekleyip bi angel mi alsam diyorum ama onun içinde xenon falanda almam gerekiyor ona biraz daha beklemem lazım stopları şimdi alıyımdiyorum daha sonra zaten gerisi gelir diye düşünüyorum?

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle Xenon düşünüyorsan farların kesinlikle mercekli olsun.Mercekli farda da ben angel yada Led olanları sevmiyorum.Herşey yerinde güzel bence.forumdaki bir arkadaş gibi siyah zemin farların içine mercek montajı yaptırabilirsin.Stop konusunda da bence alınabilecek tek stop var oda Njoy stopları.Gerisi hem yakışmıyor hemde astrayı basit bir arabaymış gibi gösteriyor
dscn1676h.jpg

Son düzenleme:

bRk26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gerçektn çok güzelmiş ilk önce nazar deymesin diyelim :D
Doğru diyorsun abi ben heralde angel alırım şimi karartma yaptırırsın ama merce olayı biraz düşündürüyor beni açıkcası angel alıp geçiyim diyorum stoplarada folyomu çektirsem diyorum anca öyle olabilir diye düşünüyorum ama far karartmada çok güzel duruyor benim aracımda beyaz şimdi napıcağımı şaşırdım gerçekten.