astra g ıc aydınlatma led yapımı resimli

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Konu 2008 den kalma
Bunlara gerek yok artık.
Çok daha pratik yöntemler var.

janpo16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu 2008 den kalma
Bunlara gerek yok artık.
Çok daha pratik yöntemler var.

cengiz bey biraz zaman olarak geç kalmışım ama daha pratik yöntemler var derken kastettiğiniz nedir yardımcı olabilirmisiniz?

astravista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hazır olarak satılan smd led bordlar var alıp soketiyle takıosun bende onu araştırıyordum bugn ebayda flan var çok güzel ve pratik ama opel için bulamadım markaya göre değişiklik gösteriyor sanrm soketleri. varsa satılan yer bilgilendirirsenz sevnrm :D

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim hiç bir elektronik bilgim olmadığı zaman elektrikçiden delikli tabla aldım 1 liraya 1 liraya da 10 tane led aldım dirençler zaten para tutmuyor evde kendim lehimledim... hem eğlenceli oldu emek harcadım hoşuma gitti hemde ucuza hallettim... yada hazır şerit ledler var onlarda uygun alınabilinir...

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben bagaja led aydınlatması yapmak istiyorum deneme amaçlı. ama malzeme olarak ne alacağımı bilemedim. babamın civic'e yapmıştık güzel olmuştu neden benim arabamda olmasın..?
şu ürün doğru ürün müdür bilemedim. istediğim kadar kesip bagajın tavanına yapıştırarak uygulamak istiyorum. bagajda mükemmel bir aydınlatma sağlıyor.
Cengiz abi yardım, akıl, fikir lütfen;)
http://urun.gittigidiyor.com/garaj/serit-led-5-metre-icmekan-3m-bantli-16-tl-59594744

samet59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Komple arabayı bitirince paylaşacaktım ama senin için akşama paylaşırım abi bagaja ve iç aydınlatmaya beyaz led yaptım