astra g hella siyah far

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkdaslar aklıma takılan bır konuyu sızlerle paylasmak ıstedım.

aracım ıcın hella far almayı dusunuyorum yalnız cok çelişkide kaldım.serviste baktıgım hellanın orjınal farları 370 TL(TEK) ınternette ve yedek parçacılardakı hella farlar 200-250 TL(TEK) arası degısıyor.bu arada farkettıgım bırsey var servıstekı farın maske kısmı harıc alt tabanıda sıyah.pıyasadakı farların sadece maskesı sıyah.bunun arasındakı fark nedır bılen varmıdır?hadı servıs pahalı olur dıyelım ama tek far ıcın 100-150 lıra fark koymaları ımkansız.bır arkadasla konusmamda servıstekılerın farklı oldugunu ve o farların pıyasada bulunmadıgını soyledı.bılgısı olan varsa yardımcı olabılırmı.bu arada ınternet ve parçacılardakı farlar orjınal dıyorlar satıcılar.zaten onlarında depo olanları daha ucuz onları hıc saymıyorum.yanı hellanın ıkı orjınal far modelımı vardır sıyah olarak.

bild-31185.JPG
bild-17785.JPG

aradığım farlar bunlar bu arada.

Son düzenleme:

Cihanqir

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
orjinal hella oldukdan sonra problem olmaz hayırlı olsun canavar gibi :)

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cihangir keske almıs olsaydımda hayırlı olsun bosa gıtmeseydı aradıgım farlar bunlar bulamadım daha malesef :)

JeSTeR54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guncel...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
farın içini açın siyaha boyayın self servis bölümünde vardı maliyeti 6 lira mastik 6 lira boya 1 lira koli bandı 2 lirada çamaşır suyu desek 15 lira tutuyor çok zor bi işlemde değil (tabi yaptıkça alışıyorsunuz)

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herhalde değil gökhan çünkü ışığı yansıtması için oraların krom kaplama olması gerekmekte...

sertancay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse bakalım reklamınıda yaptım :) bu arada arkadaşın farlarını yarın seninki gibi yapacağız kısmetse sen astar attınmı boyamadan önce bide neyle boyadın ben astarlayıp siyah metalik renkle boyamıştım birde çamaşır suyuyla kolaymı çıkıyor...

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neyse bakalım reklamınıda yaptım :) bu arada arkadaşın farlarını yarın seninki gibi yapacağız kısmetse sen astar attınmı boyamadan önce bide neyle boyadın ben astarlayıp siyah metalik renkle boyamıştım birde çamaşır suyuyla kolaymı çıkıyor...

evet zaten kesinlikle zımpara yapma
önce sıcak suyla biraz yıka çerçeveleri sonra eline bi sünger al üzerine domestos dök sonra devam hepsi siliniyor resmen

ben alta plastik astarı attım
sonra ısıya dayanıklı mat siyah boya aldım.