astra g HB ses sistemi icin destek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cemali74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar.
2005 astra g hb aracımın orjinal cd playerini degistirmeden ses duzenini degistirmek icin arka pandizota 1 cift lg oval aldım.ayrıca amfi-ön kapılara comp. ve bir de bagaja subbas taktırmak istiyorum.
5 kanal bi amfi almaya karar verdim.astra g hb ön kapılara companent
arka pandizotta oval ve 1 adetde subbas seklinde.

lakin anlamadıgım astra g ön kapı hoparlör capının 13 mü yoksa 16 cm mi oldugu. bugun opis servisini aradım önlerin kac cm oldugunu sordum.
13 cm dedi..tesisatcıları aradım 16 dediler.13 diyen de oldu. .tabi benim kafa iyice karıstı.
yine bugun ögrendigim orjinal hoparlör yerine takılacak olan companent icin ayrıyetten hoparlör halkası almam gerektigi.(bu halka ya da 18-19 euro dediler) orjinal hoparlör yerine extra bisi almadan uydurmadan takılabilecek companent yok mu memlekette?

tesisatcı ise kapı icine mdf keserek hallettigini bu sekilde hoparlörün kapı icine sıgdıgını soyledi.
herkes bisi soyluyor .

ön kapı icin direk marka model companent önerisi?pioner companent nasıldır? nerden kaca bulunur? tavsiye eder misiniz?

ankarada hesaplı ve iyi bi yer tavsiyesi?(montaj icin)

asra g hb aracımdan baska ilk arabam olan bir de 88 broadwayim var( ilk göz agrım oldugu icin hala satmaya kıyamadıgım :) ).arka pandizotunda modelini bilmediim bi cift pioner hoparlör var..ya o eski arabadaki ses bile astramdan daha iyi inanın

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba cumali bey daha öncedende konuştuğumuz gibi konuya yine açıklık getirelim yararlı bir paylaşım olsun
5 kanal seçiminiz hayet iyi bunu zaten konuşmuşduk opel astra g bu konuya gelelim ön kapıalr 16 cm arkalar 13 cm bundan emin olabilirsiniz kendi aracıma profesyonel düseyde ses sistemi yapdığımdan dewamlı haşırneşirim bu işlerle onun için cm ler doğrudur ben hatta arkalarıda 16 cm yapdım işlemle + ön kapılara componentin oturması için doğru söylemişler çerçeve lasım plastik çerceve isterseniz temin edebiliriz 30 ytl civarına, bunsuz kapıya oturmaz component ayrıca elinden gelebilecek marangoz ws varsa ağaçdan çercevede yapabilir oda iş görebilir ama en iyisi plastik olandan alıp cuk diye oturmakdır
başka bir sorunuz ise component önerisi bütceyle orantılı öneriler verilebilir giriş seviyesi bir sistem olacağından fazla paradan kaçmadan orta halli bir mid almakdır
önerilerim infinty hertz pıoneer jbl sound stream seçenekler çoğalır bütceyle orantılı onun için net bütce maximum bütceyi belirtirseniz daha yararlı olur

Son düzenleme:

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pahalı bir ürün markası ve kalitesine göre dediğim ürünlere bakın

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Opelim net'e hoşgeldiniz,

Forum kuralları gereği kendinizi 'üye arşivi' ana başlığı altında 'tanıtım formatı'nda belirtildigi şekilde tanıtmalısınız. Tanıtımınız bulunmamaktadır. Tanıtım süresince başlığınız kapalı kalacak ve diğer mesajlarınız silinecektir

Anlayışınız için teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...