Astra g donanım takviyesi

TolgaOzz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhabalar Astra Classic 2 (G) sedan 2005 aracıma Ali babadan indirim varken parça getirip yavaş yavaş değişikliğe gitmek istiyorum ama hangi parçalar uyar nasıl sipariş vermeliyim pek bilmiyorum. Yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. BassBoost hocam sağolsun ufaktan gözümü açtı :)
İnsignia washjet
Köpekbalığı elektrikli anten (CD 413 cd çalarda anten besleme çıkışı var mı?)
Bizdeki yol bilgisayarı ekranı silindi Gelişmiş yol bilgisayarı denilen bir tane vardı adam kendisi yapmış satıyordu olanla değişmeli miyim yoksa orijinal mi almalıyım.
Phaton led iç dış aydınlatma lambaları lamba tiplerini bilmiyorum mesela
Arka okuma lambası yok aracımda sonradan takmak parça bulmak zor olur mu
Hız sabitleyicili sinyal kolu
Otomatik kararan ayna
Teyp için Bluetooth aux usb aparat
Son olarak kapı hoparlörü vs takılır mı gümrüğe

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı orjinal takın bence
İç aydınlatmaları ben led yaptım çalışmam forumda mevcut baka bilir siniz beğenirseniz yaparsınız
Arka okuma lambasını bende bulamadım bi ara çok aramıştım
Hız sabitleyicisi burdan da alını la bilir otomatik kararan ayna nin geri görüş kamerası olandan alırsanız iyi olur

Gs'Li Lg G3 den saygılar ;)

TolgaOzz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yol bilgisayarı orjinal takın bence
İç aydınlatmaları ben led yaptım çalışmam forumda mevcut baka bilir siniz beğenirseniz yaparsınız
Arka okuma lambasını bende bulamadım bi ara çok aramıştım
Hız sabitleyicisi burdan da alını la bilir otomatik kararan ayna nin geri görüş kamerası olandan alırsanız iyi olur

Hocam geri görüş vs şuan acil değil multimedya ekran alınca ona takarım şimdi en büyük kafamdaki soru bizim arabalar torpido bagaj ve iç aydınlatmada hangi tip ampul kullanıyor ona göre lede geçeceğim ama internette hep far ve stoplar bahsedilmiş

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam geri görüş vs şuan acil değil multimedya ekran alınca ona takarım şimdi en büyük kafamdaki soru bizim arabalar torpido bagaj ve iç aydınlatmada hangi tip ampul kullanıyor ona göre lede geçeceğim ama internette hep far ve stoplar bahsedilmiş
Bu konuyu inceleyin hocam
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=117461