ASTRA G disk seçimi?

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, Astra G'de ön fren diski Federal Power ve ön fren balatası SYF ve Debriyaj bilyası için FTE nasıl markalar ?

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
federal poer fena değil ama balataları delphi filan gibi bilindik marka kullanabilirsin

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
brembo çin malı mı acaba :) bu kadar uygun olması enteresan. ben geçen bakımda sordum 120 Tl ye balatalarla beraber bıraktılar.bende birkaç haftaya değiştiricem disc ve balataları.bitik ;)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
brembo çin malı mı acaba :) bu kadar uygun olması enteresan. ben geçen bakımda sordum 120 Tl ye balatalarla beraber bıraktılar.bende birkaç haftaya değiştiricem disc ve balataları.bitik ;)

o brembo nun orjinal diskten farkı yokta ondan ucuz tabiçin mlaı yada bizim uyanık tornacıların üretme ihtimalide var:D

bugra3458

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o brembo nun orjinal diskten farkı yokta ondan ucuz tabiçin mlaı yada bizim uyanık tornacıların üretme ihtimalide var:D

Yok bizim tornacılar daha el atamadı :D... Bremboda her firma gibi çinde üretim yaptırıyor bu doğru ama mal kötü değil. Trw,federal power,brembo,meyle,febi gibi firmalar çinde üretim yaptırıyor. Ama kesinlikle sorunlu diskler değildir.Kafanız ve gönlünüz müsterih olsun.Fren balatalarına gelir isek syf denilen firma çinde ürettirmektedir. Ancak rafımı en sonunda tamamen onunla doldurmaya bile karar verdim(O Kadar Kaliteli)... Bunun haricinde TRW balatayı tavsiye edebilirim bosch olabilir,road house diye bir firmanın malı var o da gayet kaliteli malzemelerdir. Bunlar kullanılabilir.Ben bir parçacı olarak bunların hepsini sattım sorun gelmedi mi illa ki gelmiş olanda olmuştur.. Ancak Syf Balatadan bu zamana kadar hiç sorun almadım.Ki garantisini de veriyoruz (ötme vs karşı)... Diskte hepsini kullanabilirsiniz hiçbiri sıkıntı çıkarmıyacaktır.

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TRW marka disk ve balata aldım yorumlarınız için sağolun...

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brembo diskin diğer bilinen markalardan hiç bir farkı yok sadece brembolarda 2 tane delik var biri yarısına kadar biri derin ordan disk ömrünü anlayabiliyorsunuz deliğin yarısı yok olduğunda ömrünün yarısı bitmiş diğer delikle eşleşince zemin disk bitmiş oluyor.. ama TRWden uzak durun derim ses yapan çok araç gördüm TRW fren yüzünden..

Değiştirmişken performansını arttırmak istiyorsanız arkadaşların dediği gibi ya brembonun MAXını yada ATEnin POWER DİSKini tercih edin balata olarakta EBC yellow green red stuff yada brembo seçilebilir..

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Yok bizim tornacılar daha el atamadı :D... Bremboda her firma gibi çinde üretim yaptırıyor bu doğru ama mal kötü değil. Trw,federal power,brembo,meyle,febi gibi firmalar çinde üretim yaptırıyor. Ama kesinlikle sorunlu diskler değildir.Kafanız ve gönlünüz müsterih olsun.Fren balatalarına gelir isek syf denilen firma çinde ürettirmektedir. Ancak rafımı en sonunda tamamen onunla doldurmaya bile karar verdim(O Kadar Kaliteli)... Bunun haricinde TRW balatayı tavsiye edebilirim bosch olabilir,road house diye bir firmanın malı var o da gayet kaliteli malzemelerdir. Bunlar kullanılabilir.Ben bir parçacı olarak bunların hepsini sattım sorun gelmedi mi illa ki gelmiş olanda olmuştur.. Ancak Syf Balatadan bu zamana kadar hiç sorun almadım.Ki garantisini de veriyoruz (ötme vs karşı)... Diskte hepsini kullanabilirsiniz hiçbiri sıkıntı çıkarmıyacaktır.
bursada yapanlar var 5 yolda:D