astra g direksiyondan gelen ses

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar direksiyonu çevirince kapı gıcırtısı gibi ses geliyor fakat araç ilk çalıştırmadan 20 dakika sonra ses gelmeye başlıyor . yardımlarınızı bekliyorum.
https://youtu.be/TXqqbYj3BqA sesin videosu

oktay78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı ses benim corda d kasadada var hatta biçok şeyi söktüm direksiyon bölümünde air bag te dahil buna : ) sökmüşken korna doğru dürüst basmıyordu onu onarmış oldum ulaşa bildiğim yerleri yağladım ama bulamadım direksiyondaki gıcırtının kaynağini çeviriken yaylı yatak gibi mübarek gacirdiyor bazende normale dönüyor ama genelde huylumudur nedir anlamadım dış hava sıcaklığı artınca çok yapıyor bunu bi iki tahmin yürüte bildim birincisi cim modülümü nedir onun içinde sarmal bişey varsa ondan olma ihtimali ikincisi hidrolik direksiyon diyecektim ama baktım elektirikli direksiyon motoru var o elektirikli motordan olma ihtimalide yüksek bakalım burdan başka başına gelmiş olan varsa bilgilerini aktarırsa bizde bilgi sahibi olururuz şimdilik yaylı yatak modu devam

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki direksiyon altı sinyal kollarının olduğu bölüme sürtüyor gibi veya direksiyon miline temas eden yumuşak bir malzeme var

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ustanın önerisi direksiyon arkasında demir parçası var ismini bilmiyorum . çıkma bulalım test edelim dedi

netcodeturkiye

Kayıtlı Kullanıcı
28-Giresun
Siteyi ziyaret et
bu söyledikleriniz tahminmi yoksa kesin bilgimi ?

Direksiyon Sağa veya Sola Çevirince Kapı Gıcırtısı,
Tekerlek Çukura girince Aynı Ses,

Sıcak Havalarda Ses Artıyordu.

Amartisör Üst Takozu (Bilyalı) Değiştirdim Sorun Çözüldü. Usta Z Rotunuda Kırdı Takarken. Onuda Değiştirdim. (internette 25 tl ye aldığım z-rotunu sanayide 40 tl verdim Mecburiyetten dolayı)

Şuan Ses Olayı Yok Araçta...