Astra g Direksiyon Kutusu! Tamir mi? Yan Sanayi Sıfır mı?

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın direksiyon kutusu yağ kaçırmaya başladı. Tamiri 250-300 gibi tutuyor. Yan sanayi sıfırı 450 civarı. bilgisi tecrübesi olan yardım etsin lütfen. ne yapmalıyım? tamir düzen tutar mı? sıfır yan sanayi iyi midir? hangisi tercih edilmeli?

ferdi.ozturk.03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun bendede var.

les=2.el ürünün uzerınde yenılenme calısması yapılmıs ürün 250 tl civarı.sismak la aynı fabrıkada üretiliyor.
sismak fiyatlar cok oynuyor mesela fabrıka fiat vermıyo vsvs 650 - 950 arası.2 yıl garantı denıyo.
tamırı 250-300 diolar.
çıkma ile göre deişiyor tamırsız orjınal cıkma adında 280 tl 400 arası deniyo.

kafam cok karısık.benımde aracım opel astra g ... :( les alıım diorum 250 tl 1 yıl garantiili...ama en agır basan sismak olan.fiyata göre kalıtelıdır dıe dusunuyom.cıkmaya nasıl guvenebıukırız kı 2 ay sonra yag kacırsa onun takması sokmesı arabanın yatması bi dert.bence sıfır sıfırdır diorum.
bu oılay tamamen yoruma dayalı bısı .kendım renault yetkılı servisinde calısıyorum ustalarda farklı goruslerde.son olarak eskısehır alpata servis 800 tl tamırıne dedı herseyı ıcınde.1 yılda garantı verdiler.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Elimde 10 bin kmlik araçtan çıkma kutu var, çok temiz... isterseniz özelden konuşurz.

kamil88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın direksiyon kutusu yağ kaçırmaya başladı. Tamiri 250-300 gibi tutuyor. Yan sanayi sıfırı 450 civarı. bilgisi tecrübesi olan yardım etsin lütfen. ne yapmalıyım? tamir düzen tutar mı? sıfır yan sanayi iyi midir? hangisi tercih edilmeli?

aynı dert bendede var yaklaşık 1.buçuk yıldır yağ takviyesi ile öteliyorum
bende karasızım yenimi çıkmamı yan sanayimi.şimdilik 2-3 ayda 1 litre yağ alıyorum ve ara ara tamamlayıp geziyorum

ferdi.ozturk.03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkma kafama yatıyor ama , nasıl güvenebılırız kı mesela benım aracımnda 1 ayda ortalama tamamen yag bıtıyor bende ıstesem cıkma adı altında satabılırım??benım alacagımda ya benımkı gıbı sorunluysa? garanti veriyolar tamam ama onun sokmesı takması kargosu vsvs kım ugrasacak kı ... bence en mantıklısı sismak diorum....

ferdi.ozturk.03

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha once sismak tır , les markadarır takan kullanan olmalı kı kafamızdakı soru ısaretı gitsin ona göre bı secım yapmalı bence....ama forumda sanırım yok :(