Astra g dİreksİyon kapaĞi sorunu

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba astra g lerin direksiyon kapağında bulunan korna tuşlarının yıpranması kronik problemdir.Aracımı satmayı düşünüyorum ama bu sorunun astra g lerin çoğunda yaşandığını bilmeyenler Airbag patlamışmı diye şüphe duyuyorlar(Önden Yandan arkadan kazasının olmadığını söylediğim halde)
Çıkmacılarda 20-40 tl arasında yansanayi ürünler var.Bu soruna bi şekilde çare bulan veya bahsettiğim ürünleri alan var mı acaba.Yardım bekliyorum.

echoes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbag patlaması korna tuşları değilde daha çok kapağın tam oturmaması veya renginin tutmamasından belli olabilir ilk bakışta. bazıları var öyle arabanın kaportasına bakmaz onu görüp yorum yapar ama bunun için parçacıdan yansanayi vs. ürünler temin etsenizde orjinali gibi oturmayacaktır veya yine renk sırıtması olacaktır. denemek gerekir. airbag patlamadan dreksiyon kapağı çıkarmı sormak lazım.

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yan sanayi hava yastığı kapağı çok sırıtıyor. Onun yerine düğmelerin denk geldiği yeri tamir ediyorlar, onu bir araştırın.

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
airbag tamircileri düğmeleride tamir ediyorlar. üzerine lastik eritip kaplama gibi bişey yapıyorlar sadece düğmelerin oldugu kısmı

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
airbag tamircileri düğmeleride tamir ediyorlar. üzerine lastik eritip kaplama gibi bişey yapıyorlar sadece düğmelerin oldugu kısmı

BUNU BİLMİYORDUM Bİ ARAŞTIRAYIM

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g korna butonu

Arladaşlar araştırdım sadece korna butonu tamiri yapan da var kapağı değiştirip kapakla beraber direksiyonun gövdesini boyayalım diyende.sizce hangisini yaptırmalıyım

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Arladaşlar araştırdım sadece korna butonu tamiri yapan da var kapağı değiştirip kapakla beraber direksiyonun gövdesini boyayalım diyende.sizce hangisini yaptırmalıyım
Butpnu tamir ettir bence. Kapagi degisse bile yan sanayi kapatlk oturmayacak tam yerine. Oturmadiktan sonra boyasan kac yazar

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim.adamlar birbir butonun aynısını imal etmişler.oaraya yapıştırıp kaynak yapıyoz dedi.(80 tl)

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

kmlbz1299

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu en ucuzu birde iki tuş birde ne kadar gerçek 1 saatlik işçilik varmış