Astra g Devir Oynaması

Opelico

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Aracım astra g kasa 1.4 benzin lpg. Seyir halindeyken vitesi boşa atınca devir saati 3-5 kez düşüp yükseliyor sonra sabitleniyor. Düşme esnasında titreme oluyor. Kalkışlarda da fazla gaz vermeyince devir saati normal rölanti seviyesinin altına düşüp titreme yapıyor araba. Bu durum benzin lpg de fark etmeksizin yapıyor. Soğuk havalarda, yazın klimayı açınca, kışın far kaloriferi açınca daha da bariz yapıyor. Orijinal bosch bobin ve Gm buji taktım sorun aynı. Acaba neden olabilir. Yardımlarınızı bekliyorum.

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Boğaz kelebeği temizliği yapın olmazsa egr’yi temizleyin oda olmazsa akış metre yi temizleyin

Opelico

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Boğaz kelebeği temizlendi hava filtresinin olduğu yer temizlendi herhalde hava akış metresi dediğiniz yer orası olması lazım . Bi egr kaldı sanırım. İnş düzelir. Çok canımı sıktı gerçekten. Arabadan soğudum.

Opelico

Kayıtlı Kullanıcı
21-Diyarbakır
Siteyi ziyaret et
Ayrıca egr valfi den kaynaklanan sıkıntılar aracımda yok gibi biraz araştırıncaYakıt sarfiyatı fazla değil mesela.

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Orası kirlenincede yapıyor diye biliyorum yinede temizlemekte fayda var akış metrede temizlenmeli