astra g - citroen c4

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tip olarak hiççç beyenmediğim bir araba genç görünmüyor hantal bir görünüşü var desemde kız arkdaşlarım ile yolda yürürken ayyyyy arabaya baaakk ne tattlııı(bordo bir c4) demeleri arabanın çekici olduğunu göstriyor fakat ne motor olarak ne de şase aksamı olarak hiç bir değeri yok bence astranın yanında...

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ivmelenmesini,yol tutuşunu beğenmedim.yakıt olarak astraya göre fazla.teknolojik olarak astarya göre elbette + ları var ama yineden ben beğenmedimmmmm.

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ikiside hoş ama astra f daha hoş :)

aysant_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güsellliğini bilmem de arac bosken 1.6 sı fark açtı bana motoru ecotec den kuvvetli..

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak yavvv yine benii kışkırtıyorsunuz zaten fordlara düşman oldum bide citroeleremi düşman etceksiniz:D

samet öle dime.bi kere c4 dizeli yolda görmen lazım şehir içinde.manevralarda da esp'nin farkını görüyorsun...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yav bırak arslan yavvv citroenin sülalesi gelsee yine yürürüm onlarla:D(çok mu iddalı oldu ne:kop::kop:) evt yürürüm yav noolcak

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yürüttrym mi samet.c4+chip+egzoz.sanırım 140hp.bence tsi la yürüsün daha iyi.şaka maka ama otobanda oldukça fecidi.onun girdiği yere ben giremem....