Astra g cid uygulaması

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senden kalbim kirik etem kardeşim musait zaman konuşuruz...

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üniversal far ve yağmur sensörü piyasada var zaten iki bir arada prc mali var ben skodaya renault ve hondaya taktim. Yagmur sensoru hic iyi sonuc vermedi yagmuru algilamiyor sürahi ile su dökersen cani isterse birkac tur is yapiyor pek iyi degil ama far sensoru iyi algiliyor onunda sorunu fari manuel acinca park lambalarini kafasina gore yakip söndürüyor.
50£ingiliz parasi yazik günah.
Zaten astra g far yakma anahtari + yollu prc far start - yollu uydurmak kesim bicim isi.
Bosch basarili ama onunda ecu sensör ayri yok tek care omega b 8 pin yagmur sensoru ondada far sensoru yok. Vw golf far ve yagmur sensoru var role kutusu ayri semasida bulunur ama para sonucda.
Ben hella far sensoru aldim islem far yakma anahtarindan bitti cok memnunum
Geceleri kumandadan far yakma olayida tamam alarmin cam kaldirma ucundan tetiklemeli yeterince farlari gece yakiyor.
Gerisi size kamis
Senin koltuk hasiri gm orjinalmi role isini nasil yaptin?

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bizde koltuk isitma dügmesi ve yuvasi var kablolar var bagladik ama hasir ve rolesi yok gece isiklari ic ortama renk katiyor okadar yakinda onuda yapariz inşallah

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Senden kalbim kirik etem kardeşim musait zaman konuşuruz...

ne oldu kenan neden kırıldı kalbin .........

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Üniversal far ve yağmur sensörü piyasada var zaten iki bir arada prc mali var ben skodaya renault ve hondaya taktim. Yagmur sensoru hic iyi sonuc vermedi yagmuru algilamiyor sürahi ile su dökersen cani isterse birkac tur is yapiyor pek iyi degil ama far sensoru iyi algiliyor onunda sorunu fari manuel acinca park lambalarini kafasina gore yakip söndürüyor.
50£ingiliz parasi yazik günah.
Zaten astra g far yakma anahtari + yollu prc far start - yollu uydurmak kesim bicim isi.
Bosch basarili ama onunda ecu sensör ayri yok tek care omega b 8 pin yagmur sensoru ondada far sensoru yok. Vw golf far ve yagmur sensoru var role kutusu ayri semasida bulunur ama para sonucda.
Ben hella far sensoru aldim islem far yakma anahtarindan bitti cok memnunum
Geceleri kumandadan far yakma olayida tamam alarmin cam kaldirma ucundan tetiklemeli yeterince farlari gece yakiyor.
Gerisi size kamis
Senin koltuk hasiri gm orjinalmi role isini nasil yaptin?
bende far sensoru var hıc sıkıntı vermedı yagmur sensorunude alıyodum öyle kaldı gece gunduz alarma basınca farlar yancak oda ış degıl zenon var akuyu yerız :D

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bizde koltuk isitma dügmesi ve yuvasi var kablolar var bagladik ama hasir ve rolesi yok gece isiklari ic ortama renk katiyor okadar yakinda onuda yapariz inşallah
ınsallah abı bende yerlı hasır ısıtma var derı koltuk olursa bıle takılabılır duruyor dugmeler eksık baglamadık hayırlısı artık

RapStar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Guzel olmuş kazasiz belasiz kullan abi dikkatimi çeken ayna kumandasi oldu işiklandirmasi hoş olmuş

valla benimde sadece orası çok dikkatimi çekti :D ayrıca bu araba astra g cd nin çok üstüne çıkmış :D 2 katı özellikler gelmiş yalnız ışıklar sanki biraz fazlamı yanıyo? yoksa banamı öyle geldi :)

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet burak ışıklar biraz fazla oldu ama yeniden söktüm bu sefer az renkte mavi ve kırmızı led kullandım çok güzel oldu.Bugün omega b yağmur sensörünü arabaya çok şükür eksiksiz montajını tapmayı başardım,sensör kol fasılalı konumda tetikte bekliyor algılaması çok iyi bazıları orjinal cam olmazsa işe yaramaz dedi alakası yok,tıkır tıkır çalıştı yağmurun şiddetine göre çalışıyor
Biraz kablo,sıfır sensör ve iki tane role şema iş tamam..
Musait zamanda sitede tayınlarım biraz silecek kolunda ve sigorta panosunda k99 rolesinde işlem yapıyoruz iş tamam k99 rolesine ek aynısından yada benzeri role biraz şema takibi iki saat iş bitiyor. Hayırlı uğurlu olsun.

Valeo far sensörü taktım ve çok başarılı iyi çalışıyor ama orjinal bosch gibi olmasada idare eder algılayıcı göz valeoda ldr bazen hafif karanlık geçişlerde dahi farları yakıyor mesela üç dört metrelik karanlık geçişlerdede lambaları yakıyor ışıl algılama ayarıda yok artık idare edeceğiz
Bir kaç role ve diyot ile kapı kilitlemede 20 sn far yakıyor

kenan_1103

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şîmdiki hedefim sanroof yapmak araştırma safasındayım umarım arabaya hava ve can katacak, inşallah ençok istediğim bir başka şey avrupadan 1.8 motor ve 6 ileri şanzuman almak inşallah bu işede girişmek......

dramos

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 teyb nasil bagladiniz birde ikisi birden nasil ayni anda aktif bir zahmet yardimci olursan sevinirim arkadasim bende astra 2.0 elegan var sanirim kablo renkleri aynidir