Astra G Car 400

H.Kurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 Astra g üzerinde car 400 teyp var kaset çalar bunun orj yine car serisi 2000+ modellerdeki mp3 lüsünden taksak çalışırmı direksiyondan kontrol olurmu bide onlar mp3 mü trackmı çalıyo

hyrmnglc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model g kullanıcısıyım.Orjinal cd çalar var ama track seklinde çalıyor.Direksiyondan tabiki kontrol oluyor cd - radyo geçişleri ses + - vs şeklinde.98 modeline tahmınım uyumludur sorun olacagını sanmıyorum.

ZIPKINCI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer teyp tak kardeşim kumanda aparatını temin edebilirsin direksiyon kumanda aparatı forumda sana yardımcı olurlar.kolega abimiz yapıyor izmirden banada ulaşırsan mesajla ilgilenirsen yardımcı olurum

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer teyp tak kardeşim kumanda aparatını temin edebilirsin direksiyon kumanda aparatı forumda sana yardımcı olurlar.kolega abimiz yapıyor izmirden banada ulaşırsan mesajla ilgilenirsen yardımcı olurum

Aynen, daha yeni nesil bir cihaz daha hesaplı olur kanaatindeyim.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede cd çalarlısı var ama ne bileyim eski arabamdaki pioneerimi özlüyorum detaylı bas tiz ayarları anfi çıkışı filan ahhh ahh :) bencede bi pioneer al tak mis gibi direksiyon kumandası içinde çözüm varmış daha ne duruyorsun :)

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
kaset calar var kaset seklınde şarjlı kaset bı nevı öyle duşunun kumandalı hafıza kartı kasetın ıcıne takılıyor kasetı taktığınızda mp3 çalıyor cok hoş orjınalcılere nbırebır kablo kesme bıcme delme olayı yok tavsıye ederım aldım kullanıyorum evımdekı muzık setınde resımlerı ısteyene atarım

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 12:03 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 09:33 ----------

http://urun.gittigidiyor.com/cep-te...9?keyword=&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0