Astra G Ayak Aydınlatması Hakkında

SemihKABAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

bugün internette bir forum denk geldi.orada admin olan arkadaşlardan birisi astra g ye ayak aydınlatması yapmış.konu eski olduğu için fotoğraflar falan silinmiş hep.acaba içimizden bu uygulamayı yapan oldu mu ? Sizce zor mu olur yoksa basit bir işlem mi ?

buna ilaveten kapı altı aydınlatması (opel logosu olan değil) yapan var mı acaba ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor değil ben çok elektrikten anlamadığım için tavan lambasından yan cam direğinden indirdim sizde öyle yapabilirsiniz...ama sol ön kapının ordan çıkıyor zaten yukarıya elektrik ordan alanlarda var.

SemihKABAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zor değil ben çok elektrikten anlamadığım için tavan lambasından yan cam direğinden indirdim sizde öyle yapabilirsiniz...ama sol ön kapının ordan çıkıyor zaten yukarıya elektrik ordan alanlarda var.

ön taraf için nereden aldınız elektrik ve nasıl bir lamba seçtiniz ? fotoğraf yüklemeniz mümkün mü acaba ?

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön taraf için nereden aldınız elektrik ve nasıl bir lamba seçtiniz ? fotoğraf yüklemeniz mümkün mü acaba ?

fotoğraf yükleyemem vectra c için yaptım ben ve vectra c kadar sağında solunda delik boşluk olmayan araba yoktur sanırım. ön iç aydınlatmadan ön ön camın sağ sol direklerinden aşağı indirdim...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim çalışmalar uardı sitede silinmediyse, sarı ampul kullandım, led apaçi isi oluyo, hatta dikiz aynanın altınada tek led taktım, çok geride kaldığı icin dısardan görünmüyor.

GT-I8552 cihazımdan gönderildi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bak burada yapan arkadaşın anlatımlı foroğrafları var,
http://www.opelim.net/forums/astra-tuning/101835-astra-g-ayak-tavan-kapi-gunduz-far-ledleri-uygulama.html

SemihKABAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet çok güzel olmuş arkadaşın çalışması ama led yerine nasıl bir lamba kullanabilirim acaba öneriniz var mı ?