Astra g anten dibi lastiği.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba daha öncede bu konu vardı ama bulamadım aracım astra g, anten dibi lastiği yıpranmış değiştirmem gerek internetten baktım ama satılmıyor lütfen yardımcı olur musunuz?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bahsettiğin lastik, kaporta ile anten arasındaki conta işini gören lastikse son çare olarak lastik bir malzemeden (otomobil iç lastiği en ideali) faydalanabilirsin, o değilde antenin takıldığı konik olan kısımsa o zaman mecburen antenin yenisini almak zorundasın.

33189913.jpg

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Conta görevi yapan lastik abi bugün sanayiye bakçam bakalım bulabilirsem çıkma falan alcam.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Antenin yenisi ne kadar?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yan sanayisi 20-25 TL civarı orjinali ise birkaç katı.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne zor parçaymış ya geçen bi arkadaş daha arıyodu ne yaptı acaba?

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Savaş beyin söylediği en mantıklısı, arkadaşım G kasa Astra için aynı işlemi yaptı. kalın bir iç lastikten aynı ebatta kesip montajlarsanız işiniz görür. sıkmadan önce lastiğin iki tarafına ince bir tabaka halinde siyah silikon sürersen problem yaşamazsın. Para dahi harcamana gerek yok.

Ben Tigra içinde Calibra içinde sadece siyah silikon sürüp sıktım. Etrafını temizledim. Bir problem yaşamadım.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savaş beyin söylediği en mantıklısı, arkadaşım G kasa Astra için aynı işlemi yaptı. kalın bir iç lastikten aynı ebatta kesip montajlarsanız işiniz görür. sıkmadan önce lastiğin iki tarafına ince bir tabaka halinde siyah silikon sürersen problem yaşamazsın. Para dahi harcamana gerek yok.

Ben Tigra içinde Calibra içinde sadece siyah silikon sürüp sıktım. Etrafını temizledim. Bir problem yaşamadım.

bildiğim kadarıyla siyah silikon değilde çekomastik var.o tek başınada iş görür.ama arkadaş o parçanın görüntüsündenmi yoksa su almasındanmı şikayetçi acaba