Astra G Angel.

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bugun gıttım fk angel daha gelmemiş.1 ay sonraya insallah.junyan vardı ama onuda ben istemiyorum optıklerı fk kadar iyi değilmiş duydugum kadarıyla.junyan ucuz 400 civarı.birde panjur buldum oda fk nın 120 fiyatı.skyeye nikli arkadasım fk için pahalı demişsin,eyer bildiğin bi yer varsa 570 e 5 taksit ten ucuza söylersen sevinirim neticede kolay kazanmıyoruz parayı.sonuç itibariyle hepsni alıcaktım fk lar olmayınca hepsını toptan 1 ay sonra alayım dedım ama sonra düşündüm bu mallar ithal ve euro olark geldiği için euro yükselmeden stopla,panjuru alıcam yarın.son olarak fiyatları ve markaları yazdım sizce uygunmudur bide daha hesaplı biryerler varsa paylasırsanız sevinirim,şimdiden tesekkurler arkadaslar.

Bostancı'da CAS Tuning var lunaparkın karşısında ara sokakta, oraya sordun mu?

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yanlışın var arkadaşım çünkü Junyan ların mercekleri Fk dan en az %40 daha iyidir ...

valla senin yanlışın var arkadasım kıme sorarsan sor herkez fk nın daha iyi olduğunu söyler.zaten fiyatlarındanda belli fk daha pahalıdır arada 100-150 oynar.

Son düzenleme:

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancı'da CAS Tuning var lunaparkın karşısında ara sokakta, oraya sordun mu?

yok sormadım.ben avrupa yakasındayım oralarıda pek bılmiyorum.benım buldugum en dusuk fıyat bu.ama dedğim gibi daha ucuz bıyer varsa paylasılırsa sevınırım.yanlız benım soyledıgım 570 fıyatı taksıtlı fıyatı angell ın pesini fk marka 500 ytl.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dun fk panjurla,arka siyah zemın stoplarımı aldım sonunda.fotoları eklemeye calıscam,sırada angellar var,onuda aldıkmı tamamdır.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
valla senin yanlışın var arkadasım kıme sorarsan sor herkez fk nın daha iyi olduğunu söyler.zaten fiyatlarındanda belli fk daha pahalıdır arada 100-150 oynar.
Fiyat konusunda bişey söyleyemem ama bildiğim kadarıyla her ikisi de uzakdoğu malı ... :(