Astra G Angel Far

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abilerim , kardeşlerim benim astra g aracim var angel far düşünüyorum internette var audi a4 gbi led aydinlatma var jumyan marka fiyatida 530 lira sizce araca olur mu nasil durur ve kalitelimidir ? taktiran var mi acaba bilgi verirseniz sevinirim saygilarimla..

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba abilerim , kardeşlerim benim astra g aracim var angel far düşünüyorum internette var audi a4 gbi led aydinlatma var jumyan marka fiyatida 530 lira sizce araca olur mu nasil durur ve kalitelimidir ? taktiran var mi acaba bilgi verirseniz sevinirim saygilarimla..

Sakın junyan, sonar gibi markalar kullanma ben sonar kullandım bin pişman oldum. Alacaksan depo, Fk al derim. hiç sıkıntı yaşamazsın

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki Depo'nun angel fari varmi bildigim kadariyla onlar sadece orjinalinin aynisindan üretiyorlar

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
var tabi Google a yaz çıkıyor.

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Baktim ama benim istediğim angel farin birtek junyan ile sonar markasi var depo'nun ki yoktur sonar da 810 tl junyan 500/600 arasi çok kararsiz kaldim şimdi:(

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sonar aldım şikayetlerimi yazayım sen kararını öyle ver.
farlar orjinali gibi yerine oturmadı çamurluk ve tampon aralarında boşluklar kaldı.
mercekleri beş para etmez ve ayar hiç tutmadı biri başka yeri diğeri başka yeri gösteriyordu yolu göstermiyordu az küfür yememişimdir.

tkebenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok kararsizim ben suan enis abinim dedigine gore mercekleri değisince duzeliyor dedi suan memnunmus ama benim alacagim ondan degil icinde led dönen suan degismesemmi diye dusunmeye basladim acikcasi