astra g air intake yardım

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 model 1.4 astra g var araç hb ben diyorumki katalizör iptali yaptırsam bir sorunla karşılaşırmıyım
aklımda aracın filitresine ek bir filitre orta susturucu yerine düz boru ve egzoz var bana zaararı olurmu araç 20.000 kmde yanlış birşeyde yapmak ıstemıyorum :confused:

yardımızın için teşekkürler :tesk: ;)

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karar senın ama o kmdekı bı aracla ben olsam oynamazdım orjınal halıyle bırazdaha kullanır 80.000 km gıbı baslardım oynamaya ama tabıkı zevkler tartısılmaz

ouz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:tesk:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 motor sıkıştırmaya gelmiyor, tecrübe ile sabittir.Eğer performans arayışı içindeysen ve araç sana aitse hazır km'si de düşük, para ederken sat ve 2000 model civarı daha performanslı bir araç al...

hurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç daha çok taze ben olsam kesinlikle bu tür motor modifikasyonlarına girmezdim zaten 1.4 performans açısından çokta fazla bişey bekleme. Eğer performans düşünüyorsan daha güçlü bir araç al. Ama arabanı seviyorsan sade bir dış tuning yapman daha güzel olur die düşünüyorum...

B**** K****

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 e son derece gereksiz bende 1.6 var kat son susturucu açık filtre yaptırdım araç 170 binde tatlı ses çıkıyor ama çokta birşey farketmedi aracı değiştiremiyeceksen yay al jant lastik bide güzel bi son susturucu angel falan bide müzik sistemi başkada birşeye gerek yok

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 e son derece gereksiz bende 1.6 var kat son susturucu açık filtre yaptırdım araç 170 binde tatlı ses çıkıyor ama çokta birşey farketmedi aracı değiştiremiyeceksen yay al jant lastik bide güzel bi son susturucu angel falan bide müzik sistemi başkada birşeye gerek yok

+ 1 bncede :dinle: