Astra G 99

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok öenmli birşey olduğunu sanmıyorum ama bizim araba kışın en soğuk havalarda bile sabah ilk çalıştırmada tekte marş alıyordu son 2 haftadır fln bikaç saniye geç marş alıyo bu bi sorun mudur acaba??

ayrıca aracı çalıştırırken gaza hiç dokunmadan çalıştırıyorum çünkü gaz verince rolanti ayarlaycısının ayarının bozulduğunu duymuştum gerçekten doğrumudur??

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bizim arabada bir haftadır yatıyor ondan biraz geç alıyor.araba 3-4 gün yattıysa ondan olabilir birde akü zayıflamışda olabilir.

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizim araba pek yatmıyo ya yani hergün çalışır çalışmadığı gün yoktur az da olsa.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akünü kontrol ettirr kutup başlarını kontrol ettir marşı kontrol ettir yani için rahat etmiorsa.... ama şöyle bir durum var kışın sıcak motor daha güzel çalışıp daha fzla güç alırız yazın zor çalışması braz normal geliyor bana... ama bariz bi gecikme varsa akü sularını ve kutup başlarını kontrol ettir... ayrıca gaza basıp çalıştırnca rölanti ayarı nasıl bozuluyor anlamadım ben duymadım öyle bişey yok rölanti ayarlayıcısı deilde başka parçalara zarar verebilir...

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok öle çok bariz bi gecikme deil de kışın yapmayan araba yazın niye yapar ona biraz kafam takıldı.
ben öyle birşey duydum gibi hatırlıyorum ama doğru olmayaiblir de.
sağol kardeşim ilgin için.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim... için rahat etmiyorsa şarj dinomanla akünü kntrol ettir bir elektirkçide için rahat eder hiç deilse...

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam tekrar sağol bi ara baktırırım.

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ben yine tepki alacam ama bahsedilen olay 1 saniye elektrik motoru deilki bu tırt çalışsın

baris8945

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akünün şarjı azalmış olabilir.bi elektirkçiye git şarj ettir sorunun çözülür

Efeastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abicim ben yine tepki alacam ama bahsedilen olay 1 saniye elektrik motoru deilki bu tırt çalışsın

abicim aslında doğru söylüyorsun böyle küçük şeyleri kafaya takmamak lazım ama benm sadece kışın şimdikinden daha iyi olması kafamı karıştırdı.ve amaç daha sonra doğabilecek sorunları önlemek.