astra g 3 nolu silindir çalışmıyor

musti35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar bugun aracımı ozel servise götürdüm tekleme sorunu ile ilgili cihaza bağladık cihazdan enjektörleri tek tek açıp kapattık diğer enjektörleri kapatınca daha da tekliyo 3 nolu enjektörü kapatıp açıyoruz değişen bişe olmuyor sorun ne olabilir sizce yardım için teşekkürler

Samedo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astracı arkadaşlar
Astra h 2006 elegans twinport var kırması çalışmıyor tamirci sigorta ve kablolarında sorun yok dedi direksiyonda çip denen şeyde olabilir dedi ne yapalım açtıralım mı

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:52 ----------

Korna olacak

ibo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de opel corsa var c kasa benİmde cİhaza baĞladiĞimizda 3 sİlİndİr ÇaliŞmiyor uyarisi verdİ ve ateŞleme bobİnİ ayni zamanda da bujİlerİ deĞİŞtİrİnce sorunum ortadan kalkti

mycorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun. Muhtemelen Ateşleme bobininden yapıyordur. Ben de Vectra c de aynısını yaşadım.

musti35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sorun enjektörlerden kaynaklanıyormuş temizlendi lpg ye de ayar yaptırdım sorun düzeldi

KeeReeM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astracı arkadaşlar
Astra h 2006 elegans twinport var kırması çalışmıyor tamirci sigorta ve kablolarında sorun yok dedi direksiyonda çip denen şeyde olabilir dedi ne yapalım açtıralım mı

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 04:53 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:52 ----------

Korna olacak

Merhabalar,
İki adet astram oldu 2007 model ve 2009 model. İkisinde de korna problemini yaşadım. Kablo demeti ile alakalı sanırım. Hatta 2007 olanda kornaya bastıkça radyonun sesi açılıyordu. Direksiyonu kendinize doğru çekin ve tekrar en dip konuma itin, düzelme ihtimali var.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Samedo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler