Astra G 205/55 15"

AsTRaGaLiP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edirnetuning.com
Herkese hayırlı günler ...

2004 Model Astra G NJoY HB kasa aracıma 205/55 15" lastik aldım.
Sizce bi aksilik çıkarır mı ?

Son düzenleme:

s2k_Vtec

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gayet güzel ebat güle güle kullan yanlız araba yükselmiştir biraz yayda ister

punisher

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yanaktan eksiltip tabana vermişsin.takarken bir sıkıntı olmaz.ancak yolda tutunmada sıkıntılar olur kayma falan yapabilir özellikle soğuk olduğu zamanlarda.birde en önemlisi yakıtı artırır.

escaldes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıtta çok oynama yapanı sanmıyorum aynı ebatlarda ben kullaıyorum hemde 17 lerle ama tutunmada önemli etken lastikdir markası nedir acep ? =)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 195/60/15 den 205/55/15 e geçmeyi düşünüyodum ama iyi marka modellerde bu ebatı bulamadım yol tutusta bi sıkıntı çıkarmaz aracta yükselmez

(bi büyük taban yakıtı farkedilir biçimde değiştirmez )

tek olumsuz yanı camurlukla lastik arası mesafa bira fazla gibi görünür yay olsa iyi olur nedenide tamamen budur :)

AsTRaGaLiP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edirnetuning.com
Goodyear Excellence

Bugün 3. gün yol tutuşundan felan memnunum. Yakıtta bi artış yaptımı bilmiyorum ama güzel bi görüntü var arabada ;)

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Goodyear Excellence

Bugün 3. gün yol tutuşundan felan memnunum. Yakıtta bi artış yaptımı bilmiyorum ama güzel bi görüntü var arabada ;)
aracınızın jantı bildiğimiz astra çelik jantı mı? o janta mı taktırdınız? bende de astra cd var. cd araçlarının jantını biliyorsunuzdur. o jantta 195 genişliğinde lastik var. ben de 205 takmak istiyorum o yüzden sordum. bi sıkıntı oluyor mu? yani mümkün mü? lastikleri kaç paraya aldını? markası nedir? çok mu soru sordum ne:D

AsTRaGaLiP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edirnetuning.com
aracınızın jantı bildiğimiz astra çelik jantı mı? o janta mı taktırdınız? bende de astra cd var. cd araçlarının jantını biliyorsunuzdur. o jantta 195 genişliğinde lastik var. ben de 205 takmak istiyorum o yüzden sordum. bi sıkıntı oluyor mu? yani mümkün mü? lastikleri kaç paraya aldını? markası nedir? çok mu soru sordum ne:D

Bildiğimiz astra 15 çelik jantı. Evet O janta 205/55 taktık. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, gayet memnunum. 205/55 15" olduğu sürece takılıyor mümkün. Tanesi 185 YTL kanpanyalı fiyat. Goodyear Ecallence.

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğimiz astra 15 çelik jantı. Evet O janta 205/55 taktık. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım, gayet memnunum. 205/55 15" olduğu sürece takılıyor mümkün. Tanesi 185 YTL kanpanyalı fiyat. Goodyear Ecallence.
öncelikle cevabınız için teşekkürler.ben de 205 takan birisini arıyordum.ilerde kullanım hakkındaki olumlu olumsuz görüşlerinizi de yazarsanız sevinirim. ben aslında 205/60/15 taktırmayı düşünüyorum. çünkü yanak kısmının biraz daha yüksek olmasını istiyorum. http://www.lastik24.com/default.asp?gb=hesapbiraz sert süspansiyonu egale etsin diye. bir de sanki 205/55/15 205/60/15'ten daha pahalı gibi. yanılıyor muyum.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
goodyear exellence güzel lastiktir her alanda etkili

performans yol tutus uzun ömür sessizde bi lastik güzel secim olmus

top speed de az bişi düşme olabilir bende bidahakine alsam diyodum ama ondan korkuyorum