Astra F Yol Bilgisayarı (MID) yapımı

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımkıde orjınalll sıfır km zamanında almıstım oyle duruyor yanıı :)
:) 100 ona 50 da diğer ve 50 de diğeri tutsa sadece malzeme 200 tl tutacak. zannediyorum bunu askıya alamlaıyım. aslında elimde bi kaç parça onları satıp bütçe oluşturubailirm. bakalım ileriye dönük ne olacak. sağolun.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
paylaşımlar fotoğraflı olursa daha faydalı olur.......

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekranın yaklaşık değeri 150 tl civarında. Çok temizini bulmka mümkün değil. Çünkü çok fazla sürkilasyonu olmn bir malzeme olmadığından sökerken dan dun söküyorlar maalesef.
Evet bende öyle biliyorum terch 2 cihazı ile gerekli kalibre yaplıyor.
Yanlış göstermekten kasıtınız nedir acaba ? Nasıl bir yanlışlık.
Anlık tüketim değerindeki yanlışlığı kastetmiştim çünkü benim ekranda ölü pixel olmasına rağmen yinede az bişi değerleri görebiliyorum anlık tüketim rolantide 0 lt gaza yüklenince 2.6 ve 4.3 litre arasında değişiyor benimkide sapıtmış vaziyette

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlık tüketim değerindeki yanlışlığı kastetmiştim çünkü benim ekranda ölü pixel olmasına rağmen yinede az bişi değerleri görebiliyorum anlık tüketim rolantide 0 lt gaza yüklenince 2.6 ve 4.3 litre arasında değişiyor benimkide sapıtmış vaziyette

rolantide sıfır olması cok mumkun değil. Araç hareket halinde değil iken zaten tükıetim i lt/h cinsinden gösterir ki oda zaten tahminen 0,8 lt/h civarı olması gerekir.

suett

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Keşke şu dökümanları birileri Allah rızası için paylaşsa ne güzel olur,sır gibi saklamanın anlamı nedir bilmiyorum,bir türlü bulamıyoruz

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dökümanları paylaşırsanız çok güzel olur. benim elimde de bir tane astra f yol bilgisayarı seti var satmayı düşünüyorum alan arkadaşa bilgi olsun diye yanında verebilirim.

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuyu açalı kaç vakit geçmiş. Araba kaç el değiştirmiştir. Son mesajları yeni okudum. Dokumanların saklandığı yok inananın. Aksine paylaşmak bizim işimiz. Bununla ilgili arşivden edindiğim tüm dokumanları buradan link verip yayınlayacağım. Gecikme için kusura bakmayın.
Selamlar.