astra f tekleme ve araba ısınınca rolantıda stop etme sorunu

neumag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam araba astra f 2 ay önce lpg takıldı.Atıker sıralı sıstem dusuk devırde teklıyor araba ısınınca rolantıda stop edıyor yada stop edecek gıbı calısıyor. gaz kelebegı egr rolantı motoru temızlendı.oksıjen sonserı degıstı 2 defa bujıler 1 defa bujı koblosu degıstı.arza devam edıyor arza lambası bazen sureklı yanıyor bazen yanıp sonuyor bazen hıc yanmıyor.tamırcım egr degısecek dıyor baska tamırcı rolantı motoru degısecek dıyor arkadaslar atesleme bobını dıyor arza hangısındedır madi sorunlar yuzunden servıse gıdemıyorum tamırcılerede guvenım kalmadı.oksıjen sensoru icin servise gittigimde sensorun mfıyatı 500 tele demıstı ama sanayıde orjınalını 80 tly almıstım yardımcı olursanız sevınırın sımdıden tesekurler.

neumag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tek nokta sistemi nedir bilmiyorum astra f 96 model

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aracı benzin de kullanma şansın varsa öyle dene. Ama sorun bana göre lpg kaynaklı. İşi bilen arkadaşlar da konuya katkı da bulunurlar.

neumag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam lpg atiker defalarca gittim ama herdefasında sorun lpg degıl dıyorlar 2 ay önce sürekli benzinde biniyordum rolantıda dusme yoktu ama cok az bazen teklıyorgıbıydı.

neumag

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu formu takip ediyorum ve cok bilgili arkadaslar oldugunu biliyorum bana yardim edin

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
egr nin fişini çekin, düzelirse altına sac kestirerek iptal edin....