astra f sw önerir misiniz acil

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar babamın kullandığı vectra a ile kaza yaptık. yaptırmayıp yeni bir şey alalım diyoruz. astra sw düşünüyorum ne dersiniz. kronik sorunu var mı. arka tarafın yedek parçaları ne durumda yani bulunma - fiyat durumu.
bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.

ilkem07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra f ler astra serisinin en sağlamlarındandır , ben 2 yıldır kullanıyorum hachback olanını daha yağından suıyundan başka bir sorunu çıkmadı keyfi harcamalar yaptım , SW den ziyade sedan veya hachback almanızı tavsiye ederim.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi bendeki arabayı bılıyosundur.94 model 1.6 100 hp fakat 8 valf motordu.Kullanımı çok ama çok keyifli.Performansı fazlasıyla yeterli.Yakıtı 30 33 kuruş arası değişiyordu.Fakat anladığım kadarıyla yaşlı birisi kullanıcak ve sakin kullanıcaksa 30 kuruşda altına düşer.Bende egzos ve filtre vardı ve devirli kullandıgımız halde 33 kuruş yakıyodu.

Size tavsiyem Ecotec motor olanını bulursanız,ciddi kazası ve km si çok yüksek değilse düşünmeden alın.Arka tarafının parçaları hakkında bilgim yok.Onu araştırmanız lazım.Başka sormak istediğiniz bişey olursa her konuda yardımcı olurum.İlla ecotec olması önemli değil,herkes piyasada ecotec diye tutturmuş gidiyor :D Halbuki 94 kasalar yağ eksiltmiyor ve ön koltukları gsi lardaki spor koltukla aynı.98 modellerde olmayan ön arka sis farları vs. gibi birçok ekstrasıda mevcut.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde sw hastalığım nüks etmeye başladı signumlara gözüm fena kayar oldu ama 3.0cdti :D vergisi gözümü korkutuyor.

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında yine vectra a kasa bakıyordum ama malesef düzgün bir şey bulmak çok zor aynısı astra hb nb sw için de geçerli bakalım artık hangisinin temizini bulursak onu alacaz. bu arada bulduğum astra sw malesef satıldı.
araştırmaya devam ediyorum. klimalı, lpg li km çok olmayan kazasız temiz vectra veya astra varsa ilgileniyorum.

dikmenm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam f kasaların Sw olanları genelde ülkemde tamamen ticari amaçlı olarak kullanıldı,temizini bulabilirsen yada binek olarak kullanılmış olanın bulabilirsen sakın kaçırma derim,müthiş dayanıklı bir araba ama ecotek motorlu olanı,bizim arkadaş iş yerinde tam 5 sene her gün yük taşıdı ama bakımlarını aksatmadı,araç işini fazlasıyla gördü parasını 70 kere çıkarmıştır heralde, Vectra A kasalara gelince bende arıyorum aslında ama düzgün ve makul fiyatlı bişey bulmak imkansız gibi bişey,hayırlısı olsun diyelim inşallah güzel bişey bulursunuz selamlar...

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde sw hastalığım nüks etmeye başladı signumlara gözüm fena kayar oldu ama 3.0cdti :D vergisi gözümü korkutuyor.
bende 1 senedir var o hastalık, arabayı yenilemek kısmet olursa sw olacak inşallah.
signum süper bişey de o vergi olayı olmasa...

Forumda temiz bir tane satılıyor, aracı tanımıyorum ama en azından km si düşük

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77860

bu hb ama.

astra f sw nin astra f den farklı bi durumu olduğunu sanmam, ama temizi kolay bulunur mu orasını bilemiyorum. sw ülkemizde tercih edilmediğinden 2. ellerine biraz kötü davranılıyor.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
sw alırsın ama satarken göbeğin çatlar bende asrta g sw vardı sedanına 15 bin liraya satılırken 13 e ben zor sattım.sw alırken elden çıkarmayıda göz onunde bulundurun bence