astra f ön hoparlör sığmıyor

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu tür işlere elin yatkın değilse işin zor.çünkü basit gibi görünen işlemleri yaptırmak için usta bulunmuyor.diğer işler yüzünden senin işi almak istemiyorlar.bu nedenle de uçuk bir fiyat söylüyorlar.

warsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ozaman valla iş başa düşer yani... gider bi mdf alır keser yaparım napıyım :) yada fiber birazda epoxy :)

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu hoparlör 16 cm'den daha büyük olduğu için sığmıyor. keşke tam 16 cm lik başka bir model alsaydınız.

bass sesleri arkadan gelse daha güzel olur. Passat'ın orjinal ses sistemi bu şekilde. zira önceki mesajlarda da zaten yazılmış bu. tizler önde olmalı. aynen katılıyorum...

warsem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok aslında tam 16 cm..orjinal hoparlörler çapı aynı..ama derinliği daha fazla olduğu için cama değiyor..

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

halit220

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı sorun benimde başıma geldi bende elimdeki 16 cm likleri arka pandizota koydum
nasılsa 1 cift daha Component alacagım icin bu ilandakiler den aldim 250 liraya
http://www.rsteknoloji.com/Vibe-Lite-Air-6-16cm-300Watt-Slim-Component-Hoparlor,PR-1396.html bunlar on kapılara oluyo altına incebi kasnakla oturdu. bunlar slim hoparlor diye gecer
diger hoperlorlere gore daha incedir zaten resimlerden belli suan arabada takılı

senin elindeki hoparlorleri isi bilen bi pandizotcu kapı dosemelrine oturtur fiberle fln
ben pandizotcuya sormustum bana kapı dosemelerini sok getir dedi
sadece onlere 100 yada 150 tl gibi bi rakam istemisti sanrim 1 sene once
dosemeler kesilcekmi diye sormustum yok kesmeden bicmeden yapcam demisti